reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Ja już normalnie nie wiem. Wszędzie gdzie czytam to skurcze przepoeiadajace są delikatne, krótkie, zwiększają się.
Wczoraj okolo 22 czułam twardy brzuch, a później po około pół godzinie chwycił w dole brzucha na około 6 minut tak silny, że myślałam że urodzę na tej kanapie. 😋
No i przerodziły się w krzyżowe co 20 minut. Każdy trwał około 6-7 minut. Po północy poszłam spać i uspokoiły się.
Dlaczego jak mnie skurcz chwyci to trwa tak długo? I są raz takie, raz takie?
 
reklama
Ja właśnie wybieram się na KTG . Mała mniej się rusza , praktycznie od 6 rano ruszyła się raz. Domowe KTG pokazuje tętno 160..wiadomo to nie jest to co w szpitalu ..ale brak ruchów mnie niepokoi . Do tego mam biegunkę i jakoś kiepsko się czuje . Wolę to sprawdzić . 😣
 
Ja właśnie wybieram się na KTG . Mała mniej się rusza , praktycznie od 6 rano ruszyła się raz. Domowe KTG pokazuje tętno 160..wiadomo to nie jest to co w szpitalu ..ale brak ruchów mnie niepokoi . Do tego mam biegunkę i jakoś kiepsko się czuje . Wolę to sprawdzić . 😣
Myślę że wszystko jest w porządku, ale zawsze warto sprawdzić jak coś cie niepokoi ;)
 
Ja też miałam dodatni gbs i też dostałam antybiotyk przed cc.
Dziewczyny po cc jak się czujecie? Funkcjonujecie już normalnie?
 
U mnie dzis lekkie skurcze od rana. Wzielam prysznic, poleżałam i jest ok. Ale dziś odpuszczam większe aktywności. Mała jeszcze ma czas. Gbs mam mieć pobrany w wtorek. Dam znać ile bede czekać na wynik
 
No ja czuję się mega dobrze aż jestem zdziwiona bo to drugie cc, na drugą dobę wypisali mnie do domu ale samo cc to był koszmar koszmarów..
Ja też miałam dodatni gbs i też dostałam antybiotyk przed cc.
Dziewczyny po cc jak się czujecie? Funkcjonujecie już normalnie?
 
reklama
Do góry