reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2021

A jak się tam czujecie przy końcówce?
jak wasze brzuchy? Mój przy każdej zmienię pozycji twardnieje :(
eh... Biorąc pod uwagę, że mam w sobie jakieś 4kg dzieci + ich bagaże, to... Ciężko. We wtorek dowiem się dokładnie ile ważą. Na spacerach, choć obecnie krótszych, najbardziej bolą mnie ręce, bo muszę sobie podtrzymywać brzuch 😂 Chociaż dziś był spacer godzinny, ale to pewnie przez to, że pierwszy raz odkąd jestem w ciąży spałam 9h!!! (nie licząc licznych przebudzeń, bo za każdym razem jak chcę zmienić pozycję, muszę się obudzić, by zrobić to powoli i ostrożnie). Ale pod koniec to już było mi mega ciężko. Rodzę pod koniec czerwca i choć dolegliwości ciążowych coraz mniej, to jednak to obciążenie daje o sobie znać.

A ty na kiedy masz termin?
 
reklama
eh... Biorąc pod uwagę, że mam w sobie jakieś 4kg dzieci + ich bagaże, to... Ciężko. We wtorek dowiem się dokładnie ile ważą. Na spacerach, choć obecnie krótszych, najbardziej bolą mnie ręce, bo muszę sobie podtrzymywać brzuch 😂 Chociaż dziś był spacer godzinny, ale to pewnie przez to, że pierwszy raz odkąd jestem w ciąży spałam 9h!!! (nie licząc licznych przebudzeń, bo za każdym razem jak chcę zmienić pozycję, muszę się obudzić, by zrobić to powoli i ostrożnie). Ale pod koniec to już było mi mega ciężko. Rodzę pod koniec czerwca i choć dolegliwości ciążowych coraz mniej, to jednak to obciążenie daje o sobie znać.

A ty na kiedy masz termin?
Na 11.06 ale nie wiem czy to jednak nie będzie maj. Brzuch od wczoraj bardzo daje o sobie znać - twardnieje co chwile :(
Zobaczę co lekarz powie na wizycie we wtorek.
 
Na 11.06 ale nie wiem czy to jednak nie będzie maj. Brzuch od wczoraj bardzo daje o sobie znać - twardnieje co chwile :(
Zobaczę co lekarz powie na wizycie we wtorek.
spoko, nic się nie martw :) Jeśli urodzisz teraz to już będzie chyba w terminie, prawda? Czy zabraknie ciutki? Trzymam kciuki, by złożyło się najlepiej dla was :)
 
A jak się tam czujecie przy końcówce?
jak wasze brzuchy? Mój przy każdej zmienię pozycji twardnieje :(
U mnie do terminu z OM jeszcze ponad miesiąc, ale czuje się już mega mega mega ciężko. Wszystko boli, brzuch się mocno stawia ale na szczęście nie często. Za 3.5 tyg planowane cc, mam nadzieję że dotrwam spokojnie
 
spoko, nic się nie martw :) Jeśli urodzisz teraz to już będzie chyba w terminie, prawda? Czy zabraknie ciutki? Trzymam kciuki, by złożyło się najlepiej dla was :)
Jutro 37+0 wiec będzie ciąża donoszona :) aczkolwiek wolałbym aby dziecko jeszcze powiedziało bo psychicznie nie jestem absolutnie gotowa na poród 🙈😂
 
U mnie do terminu z OM jeszcze ponad miesiąc, ale czuje się już mega mega mega ciężko. Wszystko boli, brzuch się mocno stawia ale na szczęście nie często. Za 3.5 tyg planowane cc, mam nadzieję że dotrwam spokojnie
Mi od dwóch dni często twardnieje. Trochę mnie to deprymuje :/ może to jakieś wzrostowe jeszcze.... nie wiem. Szczególnie jak wstaje- to od razu brzuch twardy, po chwili puszcza ale trochę mnie to martwi. Aczkolwiek w tym tygodniu w którym jestem żaden lekarz już nic na to nie zaradzi :p
 
Ja z czerwcowych mam zrobiłam się majową :-) wczoraj mialam wizyte u lekarza, w badaniu wyszlo wszystko super i lekarz powiedział, że powinnam dotrzymać do terminu czyli 11.06, a dziś o 4 rano odeszły mi wody i o 7 powitałam moja córeczkę :-) miałam planowane CC, 36+2. Mała waży 3280g i ma 53 cm więc jak na poród 3 tygodnie przed czasem to kawał z niej babki :-) szew ratunkowy, który miałam założony w 19tc trzymał do samego końca. Zdjęcie go było mało przyjemne ale do dźwignięcia. Jeśli wszystko będzie dobrze to w piątek wyjdziemy do domu.
Za Was wszystkie trzymam mocno kciuki :-)
Gratulacje 👍
 
reklama
A jak się tam czujecie przy końcówce?
jak wasze brzuchy? Mój przy każdej zmienię pozycji twardnieje :(
U mnie to samo i coraz częstsze skórcze. Na piątkowej wizycie gin powiedziała, że wydaje jej się że jeszcze trochę wytrzymam. Aktualnie 36 tydzień ciąży i mam nadzieję, że tak będzie bo wstępnie umówiliśmy się na planową cesarkę na 15 czerwca a wizytę kolejną mam 4 czerwca
 
Do góry