reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Hej Jadziunia ja mieszkam w kamienicy nad lumpeksem i też ciuchy na ciążę kupuję. Jutro mają nowy towar idę coś upolować. Kto wie może za tydzień już tam nie pójdę o_O. Co do sexu to myślałam że podczas ciąży będzie go sporo a mój tak jak Twój. Boi się że małą uszkodzi. Nie to nie ale powiedziałam mu że drugie jak już to za rok we wrześniu nie wcześniej. Muszę się do ładu doprowadzić. :wink:
 
Dziewczyny potem ze szczegółami. Urodziłam o 22[emoji16]

7v8rikgno1ck7egs.png
 
Tutaj w Angli też mówiły że jak co 5minut skurcze to żeby jechać ale co najlepsze nie przyjma cię do szpitala jak nie masz rozwarcia na 4cm- odesla do domu no chyba że coś się dzieje nie tak. Ja na szczęście mam szpital 5min drogi więc jest ok.

Judzia: ja też obserwuje od kilku dni więcej śluzu i mam nadzieję że w końcu mnie sieknie :-)
 
O rany rany ale wy się tu hurtem rozpakowujecie [emoji7]No ekstra!
Gratulacje dziewczyny i trzymam kciuki za te w trakcie rozpakowywania.
Zając widzę że trochę odpuściłaś [emoji23][emoji23] Co się stało hehe?
 
Vanilia świetna wiadomość. Gratulacje.... [emoji1]. Ale dzis wysyp..... To została jeszcze Jo..... Fajny poczatek tygodnia.... Ciekawe jaki koniec będzie [emoji6]

f2w3krntoibfzvtv.png

relgx1hpxnktoe3t.png
 
reklama
Do góry