reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

No to ciocie Wiktoria urodziła się o 20:25 4110g 57cm. Jest prześliczna[emoji7]zdjęcia i relacje później dodam na powitalny . Ale się cieszę!!

uwo95vsmas7vbggy.png

ibm2qtkfl70pgtqd.png
Gratulacje*** duza dziewczyna! Powodzenia i duzo sil:)
 
reklama
Jakie njusy!!!!

Sasanka gratulacje!!!! Ale duża dziewczyna, aż strach myślec co by było gdyby nie wywoływali tylko czekali aż sama zdecyduje że chce wyjsć.

Vanilia moje gratulacje!!! Kolejny ekspresowy poród, mam nadzieje że czujecie sie dobrze! Czekamy na relacje!!!

Jo mam nadzieje że ty tez juz po i odpoczywasz z maluszkiem.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
a mnie słuchajcie boli całe podbrzusze :(

Jak w najgorszy okres :/ ale nie mam skurczy, tylko boli cały czas. Mały tak mi napiera, że nie mam siły się ruszyć :( jak tak ma byc do porodu to ja dziękuję




74703e3kkwoaumma.png
 
Arya88 tez tak mam szczególnie jak leżę i w nocy aż w uda promieniuje [emoji33] no i sikam co około godzinę a kibelek mam na dole na samym końcu domu [emoji33][emoji23] i jak widzę schody to chce mi się płakać [emoji22]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
a mnie słuchajcie boli całe podbrzusze :(

Jak w najgorszy okres :/ ale nie mam skurczy, tylko boli cały czas. Mały tak mi napiera, że nie mam siły się ruszyć :( jak tak ma byc do porodu to ja dziękuję




74703e3kkwoaumma.png
może to już przyszedł czas na Ciebie. Moja mama miała bardzo bolesne okresy i mówiła że poród tak właśnie bolał.
 
reklama
Do góry