reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

No jak będziesz w szpitalu, to zdąży wyskoczyć [emoji6]
A swoją drogą, czy wasi mężowie robią pępkowe? Mój zrobił wczoraj [emoji4] za dużo nie popili bo jednak poniedziałek, ale jest zadowolony z męskiego oblewania ojcostwa [emoji38]

l22n8ribse3r1mij.png
Na bank pojedzie hehe wizyty dopiero od 15 więc pewnie pojedzie się odprężyć ;-)
Mój z pepkowego rezygnuje,woli właśnie ryby, sam na sam ;-)


Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No jak będziesz w szpitalu, to zdąży wyskoczyć [emoji6]
A swoją drogą, czy wasi mężowie robią pępkowe? Mój zrobił wczoraj [emoji4] za dużo nie popili bo jednak poniedziałek, ale jest zadowolony z męskiego oblewania ojcostwa [emoji38]

l22n8ribse3r1mij.png
mój też musiał syna opić ze swoim tatą i jednym ze szwagrów [emoji52]
 
Aaa na bank będzie opijanie dziecka [emoji16] do domu nikogo nie będzie zapraszać.

U nas na codzień jest siostra ze szwagrem, na dole mieszka mama z mężem i babcia więc z nami to już 7 dorosłych osób, zawsze w tym swojskim gronie świętujemy różne okazje,
a w pracy mają tradycje że stawiają flaszkę pod tzw " sosenkami "....czyli kupi kolegom flaszkę a oni wypiją pod drzewem [emoji13] zapowiedzialam że on max kieliszek pod tym drzewem, bo z menelnią mi się to kojarzy [emoji16]


Wracając do porodowego tematu to chyba czop mi odchodzi sialalala [emoji16] szykuje się fascynujący dzień

7v8rikgno1ck7egs.png
 
To u nas jak sie w paczce rok temu dziecko urodzilo pierwsze to i panowie mieli pepkowe i my sobie zrobilysmy ;) co prawda bez mamy maluszka ale bylo ;) [emoji23]
Nasze teraz bedzie drugie a w sierpniu szykuje sie 3 malenstwo wiec troche tych pepkowych bedzie w te wakacje ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
U mnie o pępkowe upominaja się wszyscy koledzy z pracy męża a tak to pewnie teściu będzie oblewać u siebie a mój tata we Francji bo tam pracuje . Mąż na pewno coś postawi kolegom i np mojej rodzince bo wszyscy praktycznie na miejscu ale ja Mu nie będę pozwalać dużo pić bo nie będę się zajmować dzieckiem i jeszcze żygającym całą noc mężem(strasznie go meczy jak dużo pije a jak już pije to mu się limit wyłącza).
Ale się zobaczy jak to wyjdzie :) wydaje mi się ,że raczej będzie wolał się zająć dzieckiem niz się upić :)
 
Mój raczej mało pije, do tego nie ma z kim nawet hehe a jak urodzę to już i pole namiotowe będzie więc tym bardziej trzeźwy musi być ;)

może wypije toast ze swoją mamą - nie mam pojęcia, ale też pewnie nie, bo ktoś zawsze trzeźwy musi być przy starszaku ;)




74703e3kkwoaumma.png
 
Vanillia powodzenia :) oby to było to :)
Mnie ciągle coś kłuje ,coś boli ale akurat nie brzuch :( od kąd się staramy wywołać to przestało mnie boleć podbrzusze jak na okres,masakra.
 
reklama
U mnie o pępkowe upominaja się wszyscy koledzy z pracy męża a tak to pewnie teściu będzie oblewać u siebie a mój tata we Francji bo tam pracuje . Mąż na pewno coś postawi kolegom i np mojej rodzince bo wszyscy praktycznie na miejscu ale ja Mu nie będę pozwalać dużo pić bo nie będę się zajmować dzieckiem i jeszcze żygającym całą noc mężem(strasznie go meczy jak dużo pije a jak już pije to mu się limit wyłącza).
Ale się zobaczy jak to wyjdzie :) wydaje mi się ,że raczej będzie wolał się zająć dzieckiem niz się upić :)
Mojemu też mam zamiar taki limit zrobić :tak:
 
Do góry