reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja w pon byłam na ktg - 2 duże skurcze i tyle i na usg - mój prowadzący " na moje oko ma 3400g" - 3 dni później młody się rodzi -3400 [emoji23][emoji23]
On wtedy też powiedział że długo ciąża nie potrwa bo mało wód- jak ciąża to tylko u niego
Lekarz do którego chodzę zajmował się moją mamą podczas porodu i wyliczył wagę brata na 4500g,też na oko ;) mama nie dowierzała i była wielce zdziwiona jak Jej to powiedział bo my wszyscy się rodziliśmy po 3200-3400 a tu tadam 4450 kloca :D Tata mówił,że my tacy mali a ten taki wielki,szok to był dla nich :D
Dlatego myślę ,że w moim przypadku też aż tak się nie pomylił i mój bąbel będzie średniaczkiem a nie za mały lub za duży. Fajnie byłoby ,żeby to On robił mi USG w szpitalu :)
 
reklama
Ja moge posprzatac ja ! U siebie juz ogarbelam kto chetny udostepnic dom ;) ?


w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
Zajac mam taka chalupe ze wystarczy na 3! Takze zapraszam hihi [emoji16]
 
a ja od tygodnia chudnę xd starczy mi juz tych 20 dodatkowych kg :)
mam ochotę na lody ale są na dole w zamrazarce i nie chce mi sie schodzic po tych pieprzonych schodach...
odkąd tu się przeprowadziłam to znienawidzilam drewniane podłogi :( nic tylko latać z mopem..
ckaidqk32dghy2ol.png

ckaidqk3gmavjquw.png
 
Martyna ja właśnie dopiero teraz wzięłam się za dogadzanie sobie :D nie wiem czy dobiłam do 10 kg w ogóle ,ostatnio miałam jakieś 8-9 kg + więc mogę sobie pozwolić :D
poza tym tłumaczę mężowi,że muszę skorzystać bo nie wiem czy przy karmieniu będę mogła jeść to On tylko cieszy bo ma kto z nim jeść słodkie :D
 
mój to wgle przed ślubem nie jadł słodyczy :D czaicie? :D nic słodkiego, zadnych ciastek ciast cukierków :O no i tylko wyłącznie woda.potem stopniowo po trochu ,a całą ciąże coraz wiecej i wiecej :D
ostatnio bylismy w biedronce i wzielam takie batony mleczny start czy cos w tym stylu i on mi mowi ze ja ich nie zjem bo ich nie lubie xd (wie oczywiscie lepiej) przyjezdzamy do domu ,rozpakowalam zakupy,wyszlam do lazienki zaglądam a tam z 4 batonów zostały dwa ;D podobno głodny byl ;D
Alee to taki chudzielec niecale 60 kg waży ..
i jak chce się do niego przytulić to piszczy ze mu kosci zgniote :D
ckaidqk32dghy2ol.png

ckaidqk3gmavjquw.png
 
reklama
mój to wgle przed ślubem nie jadł słodyczy :D czaicie? :D nic słodkiego, zadnych ciastek ciast cukierków :O no i tylko wyłącznie woda.potem stopniowo po trochu ,a całą ciąże coraz wiecej i wiecej :D
ostatnio bylismy w biedronce i wzielam takie batony mleczny start czy cos w tym stylu i on mi mowi ze ja ich nie zjem bo ich nie lubie xd (wie oczywiscie lepiej) przyjezdzamy do domu ,rozpakowalam zakupy,wyszlam do lazienki zaglądam a tam z 4 batonów zostały dwa ;D podobno głodny byl ;D
Alee to taki chudzielec niecale 60 kg waży ..
i jak chce się do niego przytulić to piszczy ze mu kosci zgniote :D
ckaidqk32dghy2ol.png

ckaidqk3gmavjquw.png
Mój mąż oficjalnie nie jada słodyczy ani fast foodów. Prawda jest taka, że zjada pokryjomu. W aucie pełno papierów po batonach i jakiś kanapkach z żabki. Ale jak ktoś chce go poczestowac ciastem, to nie nie nie, bo on słodyczy nie jada.
 
Do góry