reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja w ogóle nie rozumiem tego zwyczaju...
Kobieta w bólach rodzi, potem połóg, maluch itd. a facet w tym czasie sobie wychodzi na imprezę pić?
Na szczęście mąż ma podobne zdanie i woli czas wolny spędzić z nami :)

Fajnie uczcić narodziny dziecka, ale wydaje mi się, że to po prostu okazja do imprezy i picia (rodem z PRL) niż rzeczywista radość, że urodziło się dziecko




74703e3kkwoaumma.png

Okazje do spotkania ze znajomymi a w tym przypadku kilkoma najblizszymi kolegami jest zawsze ot chocby glupie naprawianie samochodu ;) ale okazja bedzie i to nie mala - pierwsze dziecko ;) w ogole nowy czlowiek :) wiec dlaczego ma tego nie uczcic ? Nie mam nic przeciwko. I nie przeszkadza mi to, ze ja bede w pologu ;) w tym czasie i tak pewnie bede spala, a w nocy maz nie moze byc na oddziale ;)
Wiec niech swietuje :) bo bedzie mial co ! A czasu dla nas przez to nie ubedzie :)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
reklama
Ostatnio usłyszałam, że zbrzydłam, więc niedługo urodzę. I bez brzydnięcia wiem, że niedługo urodzę. W końcu 9 miesiąc leci....
Brzuch zdaniem jednych opadł i poród blisko, zdaniem innych wysoko i porodu nie będzie.

A i jeszcze hit. Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują na to, że urodzę chłopca, a nie dziewczynkę. Lekarz gó##o wie [emoji14] Co tam usg jak kształt brzucha wskazuje na chłopca ;))) Taka mam mądrą rodzinkę :p
Ja uslyszalam od tesciowej ze wygladam tak brzydko jak na dziewczynke . Dziwne ze chlopiec będzie. Do tego przygladala mi sie jak nie wiem co i dowalila na koniec ze cera tez jest nie ładna cos mi wyskoczylo tu po boku juz nie mam takiej gładkiej . Ogolnie to masakra... [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
 
Ja dziś mam tyle.siły az jestem.w szoku .wysprzatalam cale mieszkanie, zakupy zrobione,zaraz ide obiad ogarnąć bo dzis corka w domu wiec musi byc wczesniej.
Aaa ja dziś skonczylam prace [emoji23] po zwolnieniu jeszcze w domu ,,coś,, tam robilam pojedyncze klientki aaa od dziś koniec!!! Odmawiam nie przyjmuje i jestem z sobie taka dumna ,że potrafię powiedzieć nieee....a swoja droga to niektore baby nie maja wsytu...ja tu zaraz rodze a one jeszcze tylek mi zawracaja [emoji53][emoji35]

5djylbetecfse5n6.png
Bezczelne... najlepiej to jakbys ze skurczami jeszcze je przyjmowala ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Gemmina noo gratulacje [emoji3] Ja w ciąży mam wielkie szczęście do konkursów bo prawie we wszystkich co brałam udział coś udało się zgarnąć, więc rozumiem Twoją radość [emoji16]

Arya nie wiem jak gdzie indziej, ale mój kolegom postawi może w lipcu, w domu też jak już się ogarniemy to jakiś toast wzniosą. Nie wyobrażam sobie ze ja w bólach z dzieckiem przy cycku, a ten balował będzie [emoji23] chociaż kiedyś tak chyba właśnie było jak mężczyźni nie uczestniczyli w porodach i opiece

7v8rikgno1ck7egs.png
 
Vanila - ja zaznaczylam, ze to powinno sie odbyc jak ja bede jeszcze w szpitalu ;) w lipcu to ja mam plany - 2 panienskie wiec w lipcu to ja sie bawie ;) on niech wykorzysta - o ile bedzie mial sile ;) - czas kiedy mnie nie bedzie w domu :p

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Gemmina noo gratulacje [emoji3] Ja w ciąży mam wielkie szczęście do konkursów bo prawie we wszystkich co brałam udział coś udało się zgarnąć, więc rozumiem Twoją radość [emoji16]

Arya nie wiem jak gdzie indziej, ale mój kolegom postawi może w lipcu, w domu też jak już się ogarniemy to jakiś toast wzniosą. Nie wyobrażam sobie ze ja w bólach z dzieckiem przy cycku, a ten balował będzie [emoji23] chociaż kiedyś tak chyba właśnie było jak mężczyźni nie uczestniczyli w porodach i opiece

7v8rikgno1ck7egs.png

O, to to :)






74703e3kkwoaumma.png
 
Okazje do spotkania ze znajomymi a w tym przypadku kilkoma najblizszymi kolegami jest zawsze ot chocby glupie naprawianie samochodu ;) ale okazja bedzie i to nie mala - pierwsze dziecko ;) w ogole nowy czlowiek :) wiec dlaczego ma tego nie uczcic ? Nie mam nic przeciwko. I nie przeszkadza mi to, ze ja bede w pologu ;) w tym czasie i tak pewnie bede spala, a w nocy maz nie moze byc na oddziale ;)
Wiec niech swietuje :) bo bedzie mial co ! A czasu dla nas przez to nie ubedzie :)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png

Podpisuję się pod tym rękami i nogami :)
 
U nas pepkowe tez bedzie m jest w straży ochotniczej i tam juz czekaja i przebieraja z nogi na noge kiedy beda oblewać a mi to nie przeszkadza o ile nie bedzie to u nas w domu bo wtedy to utłuke mam miec czysto jak wroce z malym a nie syf a jak sie uchleje ? To trudno bedzie pamiętał jak oblewal malego i cierpiał chociaz troszke tak jak ja [emoji12] chociaz wiem ze najgorszy kac morderca to przy porodzie oczywiście pikus [emoji23]

f2w3rjjg28c3of9g.png
 
reklama
Zając rozumiem, ja tam do innych nic nie mam - ale cieszę się, że z mężem myślimy podobnie [emoji4]




74703e3kkwoaumma.png

No to Mamy podobne zdania i podobnych mezow,wlasnie sie mojego Zapytalam O pepkowe A on ,ze slyszal ze niektorzy to robia ,ale nie rozumie dlaczego ,no ale on norweg oni nie maja takich zwyczajow.A do innych nic nie mam Niech se swietuja ,maja prawo.Ja to chyba taka troche kosa jestem [emoji15]pod tym wzgledem ,bo mialam kiedys faceta co mial takowe problemy...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry