reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Powodzenia dziewczyny :)

Ja nie wiem kiedy mam się zgłosić w razie w . W piątek idę na KTG ,więc pewnie wtedy się dowiem.

Ja trochę mam parcie,żeby urodzić bo jestem za drobna żeby rodzić duże dziecko.

A tak w ogóle to kiedy w szpitalu sprawdzają wagę dziecka na USG i to czy da się radę urodzić samej? jak się przyjedzie już na porodówkę?

Mi badali proporcje, przy jednym z pobytów w szpitalu, było ich kilka, w tej ciąży mierzyli mnie na patologii ciąży już. A usg miałam na ostatniej wizycie w swojego ginekologa, to był jakos 39 tydzień plus kilka; następnego dnia zaczynali wywoływanie w szpitalu i tam już nie miałam usg. Finalnie urodziłam po 4dniach. Szacowana waga wg usg była 3,5kg a synek miał 4 [emoji12]




74703e3kkwoaumma.png
 
reklama
Emka też dziś do mnie już dzwonili czy urodziłam.... Najlepsza moja mama chyba już zapomniała jak rodziła, ona by mnie najchętniej przy pierwszym skurczu do szpitala wiozla [emoji23] poza tym też stwierdziła że powinnam iść żeby mi wywołali poród hehe....tak bo to koncert życzeń jest

7v8rikgno1ck7egs.png
 
Emka też dziś do mnie już dzwonili czy urodziłam.... Najlepsza moja mama chyba już zapomniała jak rodziła, ona by mnie najchętniej przy pierwszym skurczu do szpitala wiozla [emoji23] poza tym też stwierdziła że powinnam iść żeby mi wywołali poród hehe....tak bo to koncert życzeń jest

7v8rikgno1ck7egs.png

Hahaha ciekawa jestem miny lekarzy jakby przyszło kilka ciężarnych na oddział z tekstem "dzień dobry, termin miałam na wczoraj - poproszę poród" [emoji23][emoji23][emoji23][emoji12][emoji12][emoji12]




74703e3kkwoaumma.png
 
Będzie wysyp czerwcowek [emoji6]

Usg mi właśnie zrobili i mała ma mieć 3700--3800, ale ten sam lekarz robił mi z synem usg i mu 3600-3700 wychodziło a tu pół kilo wiecej ,także tego[emoji23]

Czekamy na wyniki badań, jak będą ok to balonik a jak nie to oxy od razu.

Uuu zaczyna mnie stresik łapać


uwo95vsmas7vbggy.png

ibm2qtkfl70pgtqd.png
 
Moj juz od jakiegos czasu mowi do malego czy wychodzi dzisiaj bo mu sie rano do pracy nie chce wstawac [emoji16]

f2w3rjjg28c3of9g.png
Mój codziennie mówi do brzucha, mały no dalej wychodz, bo stary na ryby chce jechać ;-) hehe cwaniak. Urlop bierze od dnia porodu i myśli że smignie na ryby odrazu hahahaha ja mu dam ;-) [emoji23][emoji1]

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Będzie wysyp czerwcowek [emoji6]

Usg mi właśnie zrobili i mała ma mieć 3700--3800, ale ten sam lekarz robił mi z synem usg i mu 3600-3700 wychodziło a tu pół kilo wiecej ,także tego[emoji23]

Czekamy na wyniki badań, jak będą ok to balonik a jak nie to oxy od razu.

Uuu zaczyna mnie stresik łapać


uwo95vsmas7vbggy.png

ibm2qtkfl70pgtqd.png
Ja w pon byłam na ktg - 2 duże skurcze i tyle i na usg - mój prowadzący " na moje oko ma 3400g" - 3 dni później młody się rodzi -3400 [emoji23][emoji23]
On wtedy też powiedział że długo ciąża nie potrwa bo mało wód- jak ciąża to tylko u niego
 
reklama
Dzisiejsze rodzace powodzenia! Trzymam kciuki za szybkie i bezbolesne porody! Swoja droga to mogłabym dolaczyc do dzisiejszych rodzacych, jutro mam termin i nie wiem co dalej. Mała w brzuchu leniwa, rusza sie ledwo, ledwo, ech...

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry