reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Jejuuu ja ilekroc dzwonie do mamy to od paru dnia zamiast ,,co tam" to jest ,,zaczelo sie ????"
1496740441-aaaaaa.jpeg


w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
reklama
a ja o dziwo dzis czuję się aż za dobrze :D zrobilam obiad,sprzątnełam teraz idę połozę sie na chwilkę ,trzymam za was kciuki dziewczyny :)
ckaidqk32dghy2ol.png

ckaidqk3gmavjquw.png
To wpadaj do mnie. Poproszę obiad do łóżka bo ja dzisiaj nie wstanę [emoji20] swoją drogą śniło mi się że biegnę! Macie pojęcie jakie to było dziwne? Jakieś to dla mnie nie realne że kiedy kolwiek jeszcze będę mogła podbiec choć kawałek hehehe

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To wpadaj do mnie. Poproszę obiad do łóżka bo ja dzisiaj nie wstanę [emoji20] swoją drogą śniło mi się że biegnę! Macie pojęcie jakie to było dziwne? Jakieś to dla mnie nie realne że kiedy kolwiek jeszcze będę mogła podbiec choć kawałek hehehe

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tam sobie podbiegam :) wczoraj na spacerze myslalam ze maz mnie wyklnie tyle mialam energii :)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Jejuuu ja ilekroc dzwonie do mamy to od paru dnia zamiast ,,co tam" to jest ,,zaczelo sie ????"
1496740441-aaaaaa.jpeg


w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
I to jest właśnie jedyny plus tego ze urodziłam przed terminem- uniknęłam tych glupich pytań [emoji1][emoji28][emoji38] czy to juz? Jeszcze nie? A czemu? A nie powinnaś juz rodzić? A ty juz po terminie? Itp[emoji34][emoji34][emoji34]współczuję Wam [emoji7]

iv09df9h2a5g3pph.png
 
Jeju musze sie zmobilizować i troche posprzatac ale jakos nie mam energii na nic dzis [emoji30] urodzic nie urodze bede cale zycie chodzila juz w tej ciazy [emoji23] [emoji23] juz sie z tym pogodzilam haha
 
I to jest właśnie jedyny plus tego ze urodziłam przed terminem- uniknęłam tych glupich pytań [emoji1][emoji28][emoji38] czy to juz? Jeszcze nie? A czemu? A nie powinnaś juz rodzić? A ty juz po terminie? Itp[emoji34][emoji34][emoji34]współczuję Wam [emoji7]

iv09df9h2a5g3pph.png
Przez to mamie nic nie pisałam że jestem w szpitalu bo wiem jak by zaczęła panikować. Dowie się po fakcie[emoji6]

uwo95vsmas7vbggy.png

ibm2qtkfl70pgtqd.png
 
I to jest właśnie jedyny plus tego ze urodziłam przed terminem- uniknęłam tych glupich pytań [emoji1][emoji28][emoji38] czy to juz? Jeszcze nie? A czemu? A nie powinnaś juz rodzić? A ty juz po terminie? Itp[emoji34][emoji34][emoji34]współczuję Wam [emoji7]

iv09df9h2a5g3pph.png
Nie jeszcze az tak to nikt mnie nie pyta ale mama jest trzęsidupą ;) pozostalym tyle razy odpowiadalam kiedy rodze, ze chyba juz im sie wbilo do glowy ;)
Ale nie daj boze przenosic...

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Dlatego jak ktoś pyta na kiedy termin, odpowiadam, że pod koniec czerwca. Bez dokładnej daty. Późno dziś wstalam, tzn. Przebudzilam się rano i wstawiłam pranie, znowu się położyłam i tak z tym praniem i spaniem w kółko. Budzę się o 5-6 rano muszę zjeść porządną bułę, owoce, wypić herbatę i dopiero mogę sobie jeszcze pospać. Wagę mam już w dupie..... Liczę, że przez tydzień czy dwa za wiele nie utyje. Na chwilę obecną +12 kg. Niech tak zostanie. Powodzenia rodzącym. Kochane życzę mimo wszystko pięknych porodów :))) Uściski dla Was.
 
reklama
Do góry