reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Rybcia kciukasy [emoji110][emoji110] zdawaj relację bo my tu wszystkie bardzo ciekawskie [emoji3]

Chyba zależy od szpitala kiedy wywołują. U mnie w mieście dopiero 14 dni po terminie [emoji27] tam gdzie rodze w razie czego mam się zgłosić 7 dni po terminie

7v8rikgno1ck7egs.png
 
reklama
Ojeju dziewczyny jak mi sie dobrze spalo! Dopiero wstalam [emoji16] moje wszystkie objawy jakby przeszły tylko delikatnie pobolewa mi brzuch a tak pozatym nic [emoji20]
 
O matko. A do mnie dziś od rana lawina telefonów czy już rodzę i , że powinnam się do szpitala zgłosić to mi wywołają :D mogłam nie mówić na kiedy mam termin przynajmniej byłby spokój [emoji14] mama jest najlepsza , bo chce mi przyjść i pomagać [emoji23]

Miałam spać do 15 a tak wstaje [emoji14]

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
Jena bidulko a to twoje pierwsze?

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom

Tak pierwsze,ciezko bylo zajsc,cala ciaze jakies bolaczki i teraz porod mozolny.Wytrzymam scigam sie dzis z Sasankaa i rybcia [emoji173]️[emoji173]️[emoji40]zawody slimakow[emoji222][emoji222][emoji222]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak pierwsze,ciezko bylo zajsc,cala ciaze jakies bolaczki i teraz porod mozolny.Wytrzymam scigam sie dzis z Sasankaa i rybcia [emoji173]️[emoji173]️[emoji40]zawody slimakow[emoji222][emoji222][emoji222]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Hehehe dobre aj ślimaczki kochane trzymam kciuki jednak za przełom i szybką akcje [emoji23]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak pierwsze,ciezko bylo zajsc,cala ciaze jakies bolaczki i teraz porod mozolny.Wytrzymam scigam sie dzis z Sasankaa i rybcia [emoji173]️[emoji173]️[emoji40]zawody slimakow[emoji222][emoji222][emoji222]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

[emoji106][emoji106][emoji106][emoji106][emoji106][emoji106]




74703e3kkwoaumma.png
 
reklama
Powodzenia dziewczyny :)

Ja nie wiem kiedy mam się zgłosić w razie w . W piątek idę na KTG ,więc pewnie wtedy się dowiem.

Ja trochę mam parcie,żeby urodzić bo jestem za drobna żeby rodzić duże dziecko.

A tak w ogóle to kiedy w szpitalu sprawdzają wagę dziecka na USG i to czy da się radę urodzić samej? jak się przyjedzie już na porodówkę?
 
Do góry