reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Jak ja dziś źle sie czuje [emoji53] brzuch mi sie spina , boli dół brzucha. Ogolnie do bani jestem :( mała wierci.sie tak.że jeszcze to mnie boli . Dzis mam jakis gorszy dzien.

5djylbetecfse5n6.png
 
reklama
A ja kurde chciałam psa złapać w dżwiach i szybko nogę podniosłam. Jak mnie pokarało... [emoji24] co za ból i tak mnie to spojenie bolało a teraz coś po bokach, ruszać się nie mogę [emoji26]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja po wizycie, rozwarcie tylko na 1cm (pomimo mojej aktywności) a że pierwszy syn był 4200 to mam jutro iść do szpitala na 7:00 żeby mała jeszcze większa nie byla. Najpierw balonik a później oxy jak coś. Mam nadzieję że sam cewnik wystarczy. Eh będzie bolało [emoji6] do środy do 15:00 ponoć musze urodzić.
Jeszcze tyle dni bez synka[emoji24][emoji24]
Zalamke mam...

uwo95vsmas7vbggy.png

ibm2qtkfl70pgtqd.png
 
Ostatnia edycja:
Ja po wizycie, rozwarcie tylko na 1cm (pomimo mojej aktywności) a że pierwszy syn był 4200 to mam jutro iść do szpitala na 7:00 żeby jeszcze większe nie bylo. Najpierw balonik a później oxy jak coś. Mam nadzieję że sam cewnik wystarczy. Eh będzie bolało [emoji6] do środy do 15:00 ponoc musze urodzić.
Jeszcze tyle dni bez synka[emoji24][emoji24]
Zalamke mam...

uwo95vsmas7vbggy.png

ibm2qtkfl70pgtqd.png
Będzie dobrze :-) pójdzie bezboleśnie! Aż zazdroszczę, wiadomo tak pozytywnie. :-)


U mnie coś ciśnienie skacze 142/84 więc nie jest za dobrze. Dobrze, że jutro wizyta!

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No tylko tu bardziej chodzi o to,że wymiary do tyłu a nie o samą wagę
Kochana moj maluch też ma wymiary lekko do tyłu. Najbardziej do tyłu jest brzuszek bo 5 tygodni. Inne już tylko z tydzień dwa ale lekarz caly czas mówił że najważniejsze żeby dobił do 2,5 kg a reszta może by być właśnie tylko jego uroda bo nie każde dzieci rodzą się po 3, 4 kg. Nie ma co przejmować sie na zapas ale jeśli chcą obserwowac i trzymać rękę na pulsie to jednak warto się położyć i posprawdzać :)
 
Ja dla odmiany mam dzis jakis lepszy dzien. Tzn ten brzuch powyzej pepka dalej boli, glowa tez. Ale jakos mam wiecej energii. Posprzatalam, bylam na zakupach, teraz czekam z obiadem na meza i nawet lody zrobilam- pierwszy raz wiec czekam az zamarzna zeby zobaczyc co mi z tego wyszlo;)
Mała w brzuchu tez dzisiaj ma jakos duzo energii i tak dokazuje ze brzuch z jednej na druga str lata;)
Wczoraj skałam na piłce haha, dzisiaj chyba pojde na klatke po schodach pochodzic ^^


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja po wizycie, rozwarcie tylko na 1cm (pomimo mojej aktywności) a że pierwszy syn był 4200 to mam jutro iść do szpitala na 7:00 żeby jeszcze większe nie bylo. Najpierw balonik a później oxy jak coś. Mam nadzieję że sam cewnik wystarczy. Eh będzie bolało [emoji6] do środy do 15:00 ponoc musze urodzić.
Jeszcze tyle dni bez synka[emoji24][emoji24]
Zalamke mam...

uwo95vsmas7vbggy.png

ibm2qtkfl70pgtqd.png
Być może już jutro bedziesz tuliła swoją malutką córeczkę a ja.. Będę czekała w nieskończoność na.. Cud :D zazdroszczę ;)

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
reklama
Ja po wizycie, rozwarcie tylko na 1cm (pomimo mojej aktywności) a że pierwszy syn był 4200 to mam jutro iść do szpitala na 7:00 żeby jeszcze większe nie bylo. Najpierw balonik a później oxy jak coś. Mam nadzieję że sam cewnik wystarczy. Eh będzie bolało [emoji6] do środy do 15:00 ponoc musze urodzić.
Jeszcze tyle dni bez synka[emoji24][emoji24]
Zalamke mam...

uwo95vsmas7vbggy.png

ibm2qtkfl70pgtqd.png
O kurcze, to będzie się działo! rozumiem twój stres, trzymam kciuki!

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry