reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

An93 nie martw się, moja kuzynka ostatnio urodziła dziewczynkę 2750 a wg USG miała być 2700 i nikt nawet nie wspominał o tym,że coś jest nie tak,po prostu dzidzia malutka i tyle. Kuzynka urodziła w dzień terminu,więc Twoje dziecko i tak może mieć więcej.
 
reklama
Jasne masz rację.Tylko zastanawiam się,czy przy decyzji o wcześniejszym zakończeniu jest szansa,że dadzą mi urodzić naturalnie,czy to już koniecznie cc hmm

Zależy od przyczyn rozwiązania, ale jesli ciśnienie ok i stan malucha to mogliby spróbować wywołać - porozmawiaj jutro p wszystkim z lekarzem, na pewno wytłumaczy co i jak




74703e3kkwoaumma.png
 
Vanilia zdrówka [emoji8] oby szybko pomogło [emoji6]
An93 pamiętaj ze to są tylko szacunkowe pomiary. Moja córka byla przez wiele lat na 3 centylu [emoji53] zbadali Jej wszystko i co? Wszystko w normie. Dopiero jak trafiłam na mądrą pediatrę to stwierdziła ze widocznie taki Jej urok. Nie wszystkie dzieci muszą byc duże [emoji38] glowa do góry [emoji8]

iv09df9h2a5g3pph.png
 
Mnie dzisiaj boli cały dół. Kości,mięśnie itp . Jak widzę brzuch w lustrze to tak jakby mi macica sięgała tylko do pępka. Łudzę się ,że to może już w tym tygodniu.
Ale łudziłam się też tak w zeszłym tygodniu :D
Aż pewnie przenoszę :D

Kilka dni temu mogłam robić wszystko a teraz męczę się głupim spacerem. Masakra,ale dobrze ,że przynajmniej na końcówce
 
An93 nie martw się, moja kuzynka ostatnio urodziła dziewczynkę 2750 a wg USG miała być 2700 i nikt nawet nie wspominał o tym,że coś jest nie tak,po prostu dzidzia malutka i tyle. Kuzynka urodziła w dzień terminu,więc Twoje dziecko i tak może mieć więcej.

No tylko tu bardziej chodzi o to,że wymiary do tyłu a nie o samą wagę
 
Umyje glowe na wieczor kto wie moze jasnie Panienka zdecyduje sie wyjsc ;) [emoji23]

Spac mi sie chce non stop... jak w I trymestrze...
w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
Mi tez sie chce spac..juz dzisiaj 2 razy przysnelam...kurcze tez musze glowe umyc..tylko najgorsze ze maz znowu na nocke dzis idzie...ale ja juz jakos nie wierze ze urodze...ciagle nic....dzis 39 +4tc

c55f3e3kq403a9og.png
 
Ja też jestem śnięta, wczoraj miałam ciśnienie 110/55 [emoji33][emoji33][emoji33]

Coraz mniej siły mam, a mały jest tak nisko jakbym go miała zgubić




74703e3kkwoaumma.png
 
Ehhh a ja miałam jechać tylko na ktg i po zwolnienie,a jutro kładą mnie do szpitala,bo ciśnienie mi skacze i podejrzenie hipotrofii- mała jest poniżej 10centyla...;( jestem załamana,bo szpital to dla mnie największa kara :(
Może dadzą Ci leki i będzie dobrze. A z tą hipotrofią się nie martw. Przecież każde dziecko jest inne. Amelia miała mieć 2500a wyszła 3300. Uszy do góry.

Wróciłam od lekarza, mam ostre zapalenie gardła i migdałków [emoji21] dostałam antybiotyk....gdyby ta głupia lekarka wyznała się w sobotę na dyżurze to już bym nie cierpiała a tak w każdej chwili mogę urodzić a praktyczne nie dam rady ruszać głową ani przelykac.....
Mam nadzieję że antybiotyk szybko zacznie działać[emoji30] podobno jeden z najbezpieczniejszych w ciąży i dziecku nic nie będzie [emoji20]

7v8rikgno1ck7egs.png

Super. Zaraz Ci przejdzie i nie będziesz się męczyła.

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
reklama
An93 kochana nie stresuj sie wiedza co robia rozne sprzety rozne pomiary pamietaj ze stres czuje tez dzidzia wiec myslimy pozytywnie a napewno wszystko bedzie dobrze i uda sie rodzic naturalnie trzymam za to kciuki

f2w3rjjg28c3of9g.png
 
Do góry