reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

usg w szpitalu moze troche sfałszowało wynik,moja kuzynka w dzien porodu rano byla u swojego gin w szpitalu i wyszlo ze Bartek wazy 3500g a gdy urodziła ok 22 to okazało sie ze 4200 ..
ckaidqk32dghy2ol.png

ckaidqk3gmavjquw.png
Nie strasz! Bo moja ma wazyc 3,5 kg a jak wyjdzie klocek to jak ja ją urodze [emoji23]
 
reklama
może to błąd pomiaru, ale te skoki ciśnienia to już groźnie brzmią hmm

Jeśli przepływy będą ok i ciśnienie, a maluch będzie rósł to pewnie poczekają z decyzją o cięciu - ale nawet jakby było to lepiej tak niż jakby coś nie tak miało byc - ale rozumiem cię, bo ja sama robię co mogę by cięcia nie mieć




74703e3kkwoaumma.png
Jasne masz rację.Tylko zastanawiam się,czy przy decyzji o wcześniejszym zakończeniu jest szansa,że dadzą mi urodzić naturalnie,czy to już koniecznie cc hmm
 
Ja wycisnęłam 3550 i 3950 a teraz pewnie też mały gigant będzie. :) Muszę doczekać do 16tego ale hmmm.... raz boli i ciśnie, raz nic nie czuję. W łeb mi chyba zajdzie :p
 
Ehhh a ja miałam jechać tylko na ktg i po zwolnienie,a jutro kładą mnie do szpitala,bo ciśnienie mi skacze i podejrzenie hipotrofii- mała jest poniżej 10centyla...;( jestem załamana,bo szpital to dla mnie największa kara :(
Uuu, trzymam kciuki zeby wszystko bylo okey.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wróciłam od lekarza, mam ostre zapalenie gardła i migdałków [emoji21] dostałam antybiotyk....gdyby ta głupia lekarka wyznała się w sobotę na dyżurze to już bym nie cierpiała a tak w każdej chwili mogę urodzić a praktyczne nie dam rady ruszać głową ani przelykac.....
Mam nadzieję że antybiotyk szybko zacznie działać[emoji30] podobno jeden z najbezpieczniejszych w ciąży i dziecku nic nie będzie [emoji20]

7v8rikgno1ck7egs.png
 
reklama
An93 najważniejsze, że jesteś pod opieką lekarzy. Nikt nie lubi szpitala, ale jesteś pod stałą opieką,lekarze w każdej chwili mogą zareagować.

Boże, jeszcze niedawno byłam pełna sił, biegałam tu i tam. Niestety przyszła i na mbie kolej. Boli, strzyka, uciska, o jeny.
 
Do góry