reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

No ja dzis zaczynam ostatni- mam taka cicha nadzieje - 40 tc... [emoji6] oczywiscie juz standardowo: bole brzucha jak na okres falami przez caly dzien do tego spinanie sie brzuszka czasami nie bolesne ale zazwyczaj boli i nic poza tym... [emoji30] mam wrazenie ze ostatnie 2 tygodnie to jak miesiac
 
reklama
Arya ja też tym razem jestem bardziej cierpliwa bo dolegliwości albo są mniejsze albo ja już je znam. Chociaż nie spuchłam tak jak 2 lata temu i poruszam się jak człowiek a to dla mnie najwazniejsze. Puchne oczywiście ale w granicach normy, wtedy wydaje mi się że miałam zatrucie ciążowe które mój lekarz olał.
Zajączku spokojnir, im wie do się nakręcac tym gorzej, a jak przenosisz( czego Ci nie życzę) to dopiero będziesz się fatalnie czuła psychicznie. Do terminu jeszcze troszke, minie szybko;))
Ja mam nadzieje, że w ciągu tygodnia u mnie temat ciąży będzie zamknięty;) Chociaż tak fajnie się dzisiaj piło kawkę w ogródku z mężem i rodzicami... a tak to ja będę w szpitalu. Mogę jeszcze kilka fajnych porankow zaliczyc;)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja mam w tej ciąży o wiele więcej pokory niż w I
Po coś te 40tyg. plus minus 2tyg. ciąża ma trwać :) do tego poprzednia ciąża była dla mnie taka okropna, że teraz też nastawiona byłam na powtórkę i okazuje się, że nie jest tak źle (może jest tak samo, ale już znam to i inaczej reaguję heh)
No i jednak poród oznacza rozłąkę ze starszakiem, no i ból i połóg i w ogóle więc jakoś nie spieszno mi hahaha poczekam tyle ile trzeba ;)
Opuchlizny też nie mam jak poprzednio, wtedy stać na stopach nie mogłam bo były ogromne, na prawdę badali mnie w kierunku zatrucia itd. bo słabo człowieka w ogole przypominałam - ale to też było juz w 39 tygodniu więc mam czas - ale oby zostało jak jest ;)
Jeśli te straszne przepowiadacze z I ciąży się nie powtórzą to dam radę




74703e3kkwoaumma.png
 
A ja mam wrazenie,ze przenosze [emoji853]nic kompletnie sie nie dzieje A to juz 39+0 [emoji15]wszystko pieknie nawet brzuch sie tak nie spina jak wczesniej ,czasem mam bole menstuacyjne ,ale takie mini pini pici.Bede chodzic w ciazy jak slonica 21 miesiecy[emoji24][emoji24][emoji24]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
Mam to samo :-o

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja mam wrazenie,ze przenosze [emoji853]nic kompletnie sie nie dzieje A to juz 39+0 [emoji15]wszystko pieknie nawet brzuch sie tak nie spina jak wczesniej ,czasem mam bole menstuacyjne ,ale takie mini pini pici.Bede chodzic w ciazy jak slonica 21 miesiecy[emoji24][emoji24][emoji24]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
To ja mam termin na jutro i nic się nie dzieje...

uwo943r8bpxeguj2.png

ibm2qtkfl70pgtqd.png
 
Bo Ty pojechalas z tym na ip, co Ci powiedzieli? Mam nadzieje ze to naciagajace ske wiezadla, a nie przepuklina ;)
Ja wlasnie niby wiem ze juz ten moment tak blisko ale straaaasznie sie ciagnie ta koncowka [emoji14] i tez zazdroszcze tym Mamuskom naszym! W ogole az sie wierzyc nie chce, ze tyle z nas juz urodzilo :D a dopiero co narzekalysmy na mdlosci itp :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nic nie powiedzieli... tak musi byc, nic nie widac. dali zastrzyk z nospy i czopek rozkurczowy... i dwa dni pozniej tak samo jak sie pojawilo tak zniknelo.
Ale ja sie balam o lozysko bo sie glupot naczytalam, ze moze sie odklejac. Najwazniejsze ze ok.
Wez nospe moze przejdzie ?
Oj tak koncowka jest tragiczna... :(

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
reklama
Nic nie powiedzieli... tak musi byc, nic nie widac. dali zastrzyk z nospy i czopek rozkurczowy... i dwa dni pozniej tak samo jak sie pojawilo tak zniknelo.
Ale ja sie balam o lozysko bo sie glupot naczytalam, ze moze sie odklejac. Najwazniejsze ze ok.
Wez nospe moze przejdzie ?
Oj tak koncowka jest tragiczna... :(

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png

Wlasnie tez sobie wkrecam jakies lozysko odlejajace itd. Ale jak sie Mala rusza normalnie to chyba jest ok, nie? :) a nospy nie chce brac zeby bron boze nie zahamowac jakis skurczy (potencjalnych) haha
Jak nie przejdzie do jutra to moze tez sie przejade, niech sprawdza :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry