reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

arya mamy bardzo podobne podejście i chyba doświadczenia. Mnoe pierwsza ciąża też nauczyła pokory, bardzo. Lekarz mi nie robił badań w kierunku zatrucia a moim zdaniem powinien. Ale tu w De lekceważą wiele dolegliwosci. Urodziłam w skończonym 41tc a na porodówkę ledwo szłam, mąż chciał mi wózek załatwić ale plakalam, że nie jestem kaleką;) Ą byłam przez te opuchlizne. Poród też tragiczny, potem połóg. Gorzej być już nie może więc jestem spokojna;) I też się boję starszaka zostwic, to będzie jego pierwsza noc beze mnie. Ale damy radę. Chciałabym tylko urodzić do jego drugich urodzinek, a ma 11go czerwca. Już dzisiaj zamowilismy pakiet urodzinowy że Strazakiem Samem;)))

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja też mam dziś termin z OM który się nie liczy a w piątek z usg więc będzie wizyta a pewnie znowu mi zapakuje paluchy [emoji19] porodu nie przewiduje ani ja ani lekarz [emoji23] jestem ciekawa kiedy wyśle mnie na wywołanie.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie dzis 39+ 4 dni i tez sie nic nie dzieje. Czasem brzuch troche pospina i tyle. Licze na to, ze zacznie sie nagle po prostu. Tez sie boje przenosic, bo raz ze nie chce starszego synka zostawiac na dluzej niz to konieczne, a dwa ze boje sie o wage córci :p.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie na pewno bedzie dowozil... ;) ja mam wymagania ! ;) Jako zona kucharza ;) szpitalne jedzenie mnie nie zadowoli [emoji23] [emoji23] [emoji23]

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
Ja pamietam ja po porodzie smakowało mi szpitalne jedzenie [emoji23][emoji23] conajmniej jakbym w restauracji byla [emoji23][emoji23] [emoji33]

5djylbetecfse5n6.png
 
Ja ogarnęłam cale mieszkanie, przygotowałam łóżeczko dla córeczki i teraz odpoczywam na ławeczce w parku słuchając śpiewu ptaków i kontemplując moje życie oraz to jak się ono zmieni w poniedziałek:) Wieczorem wyskoczymy jeszcze na drobne zakupy i najlepsze lody w mieście:)
 
Ja pamietam ja po porodzie smakowało mi szpitalne jedzenie [emoji23][emoji23] conajmniej jakbym w restauracji byla [emoji23][emoji23] [emoji33]

5djylbetecfse5n6.png

Rozumiem, że taka głodna byłaś, że jadłaś co dawali? Bo ja tak robię [emoji23]To, że mi nie smakuje to jedno, ale wiem, że siły muszę mieć, dziecko wykarmić i trzymać się na nogach bo w domu czeka Starszak i nie ma, że mama wróci i będzie bez sił - gilganie i zabawy same się nie zrobią ;)
Eh niestety lekko podwyższone CRP, więc zamówienie na posiłki zrobione, bo na pewno pobędę tu... ciekawe tylko ile :(


p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
 
Ja pamietam ja po porodzie smakowało mi szpitalne jedzenie [emoji23][emoji23] conajmniej jakbym w restauracji byla [emoji23][emoji23] [emoji33]

5djylbetecfse5n6.png
O mi to samo! Zreszta nawet w domu w srodku nocy potrafilam zimne ziemniaki z lodowki wyjadac [emoji39] . A zaraz po porodzie prosilam meza zeby mi choc sucha bulke przyniosl ze sklepu, ale niestety to byla niedziela, godzina 5 i wszystko pozamykane. Teraz jestem madrzejrza i chociaz bulki sniadaniowe z Biedronki mam spakowane do torby [emoji39]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja ogarnęłam cale mieszkanie, przygotowałam łóżeczko dla córeczki i teraz odpoczywam na ławeczce w parku słuchając śpiewu ptaków i kontemplując moje życie oraz to jak się ono zmieni w poniedziałek:) Wieczorem wyskoczymy jeszcze na drobne zakupy i najlepsze lody w mieście:)
Z jednej strony fajnie tak miec dokladna date i wiedziec kiedy powita sie maluszka [emoji4]. Z drugiej chyba wiekszy stres.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jeśli któraś z was <zwłasza Ty Zajączku> nudzicie sie to zapraszam do mnie na sprzątanie po remoncie. Do sprzątania 3pokoje, łazienka i korytarz. :-p

A końcem miesiąca będę mieć meble na wymiar do sypialni wiec znów będzie sprzątania.
 
Do góry