reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Jestem dziewczyny już po. Miałam CC bo małemu tętno leciało. Jak będę miała zdjęcie to wstawię. Dziękuję za wsparcie. Aha Jakub Przemysław 3680 56cm długi 10/10
[emoji173]️

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulacje :*

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Hej dziewczyny,jestem tu nowa , termin z OM na 25,06,jednak nasz Piotruś spieszy sie na świat, w 31 tc wyladowalam na patologii z skurczami ,ale luterina, scopolan i jakoś ciągne dalej:)
Nasz kawaler ma już 2900g (wczoraj byłam na USG czyli 35 +5) , mój lekarz stwierdził ze akcja rozpocznie się za tydzień , góra dwa ,ale nasz łobuz jest już w pełni gotowy żeby spotkac sie z nami po tej stronie brzuszka
:)
ckaidqk3b3f86lfe.png
 
reklama
Do góry