reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Nie wiem czy coś się po 2 latach zmieniło, ale przedtem w moim szpitalu na jakieś badania czy kontrolę brali do osobnego pokoju. A praktykantów na szczęście nie widziałam . W planie porodu zaznaczyłam teraz że ich nie chce ,ale wiadomo życie swoje zweryfikuje

uwo943r8bpxeguj2.png

ibm2qtkfl70pgtqd.png
To u nas studenci sa i zostalismy o tym poinformowani :)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
reklama
Ale powinni pytać o zgodę - mnie zawsze pytają czy wyrażam zgodę na obecność przy badaniu i na same badanie (tak jak w szpitalu na ginekologii jak i na dziecięcym jak z synkiem leżałam)




74703e3kkwoaumma.png
Wiesz co... wychodze z zalozenia ze musza sie gdzies uczyc :) jesli beda tylko patrzec to nie ma problemu. W trakcie porodu nie dotykaja sie do mnie i do mojego malenstwa a pozniej moga mnie sobie ogladac i macac, wachac ile chca [emoji12]

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
ale wiecie dziewczyny że musicie się zgadzać na obserwacje przez studentów .Student to nie lekarz czy położnik nie ma prawa oglądać was bez waszej zgody .Do mojej koleżanki wleciał lekarz i 5 studentów same chłopaczki , zacisnęła nogi i kazała wszystkim spadać oprócz lekarza i miała takie prawo .Jeśli ktoś ma się czuć źle z tego powodu że przychodzi do niego pielgrzymka studentów to może zgłosić sprzeciw .
 
Wiesz co... wychodze z zalozenia ze musza sie gdzies uczyc :) jesli beda tylko patrzec to nie ma problemu. W trakcie porodu nie dotykaja sie do mnie i do mojego malenstwa a pozniej moga mnie sobie ogladac i macac, wachac ile chca [emoji12]

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png

ale to zupełnie inna kwestia czy się godzisz czy nie ;) chodzi o to, że oni muszą cię zapytać o zgodę

W I ciąży badała mnie jedna studentka, najpierw lekarz i potem ona i w trakcie jej badania tłumaczył jej co czuje - nie było to nieprzyjemne - ale zgody musiałam udzielić




74703e3kkwoaumma.png
 
ale wiecie dziewczyny że musicie się zgadzać na obserwacje przez studentów .Student to nie lekarz czy położnik nie ma prawa oglądać was bez waszej zgody .Do mojej koleżanki wleciał lekarz i 5 studentów same chłopaczki , zacisnęła nogi i kazała wszystkim spadać oprócz lekarza i miała takie prawo .Jeśli ktoś ma się czuć źle z tego powodu że przychodzi do niego pielgrzymka studentów to może zgłosić sprzeciw .

Dokładnie tak!

Ja np. jak synek był młodszy i miał humor godziłam się by studenci po kolei go badali - teraz był przerazony i jak tylko widział fartuch to już się kulił w sobie - odmówiłam badań - nie będę dziecka bardziej stresowac. Natomiast studentów dietetyki przyjęliśmy bez problemu bo to tylko wywiad :)




74703e3kkwoaumma.png
 
ale to zupełnie inna kwestia czy się godzisz czy nie ;) chodzi o to, że oni muszą cię zapytać o zgodę

W I ciąży badała mnie jedna studentka, najpierw lekarz i potem ona i w trakcie jej badania tłumaczył jej co czuje - nie było to nieprzyjemne - ale zgody musiałam udzielić




74703e3kkwoaumma.png
Jak nie spytaja i wparuja mi ze studentami to wyprosze ale jak zapytaja to smialo robta co chceta ;) a jak zaboli to opierdziele ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
rozumiem że student musi się jakoś nauczyć ale niech mnie chociaż o zgodę zapytają .A nie stawiają w sytuacji że lekarz już wchodzi z grupą i prosi o rozchylenie nóżek .Bo ja nie jestem małpą w Zoo wszystkim pacjentom trzeba zapewnić poczucie godności chociaż by nawet zadając proste pytanie , czy wyraża pani zgodę na obchód z udziałem studentów .
 
reklama
Ja studentów raczej nie chcę,chociaż wiele razy słyszałam ,że się bardziej przykładają,więc zobaczymy zależy od tego jaki będę miała humor :D
I to jest odpowiednie podejscie ;) a co wolno nam bedzie ;)

Spina mi sie brzuch co okolo 7 minut na pol minuty. Uhuhu skracaj sie szyjko skracaj ! ;) bolec nie boli tylko takie inne uczucie :)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Do góry