reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja mialam tydzień temu w gabinecie mojej gin. Teraz będę miała w następny czwartek. Moze coś się do tego czasu ruszy. Ale te klucia w pochwie mnie zaniepokoily[emoji15]

 
reklama
Pisałam to juz wczesniej, i mój opis był i tak delikatniejszy niż większości ;) zaznaczam, że ja finalnie miałam cesarkę także przy swoim porodzie wpadłam z deszczu pod rynnę [emoji85]

ale jeśli na prawdę źle się poczułaś po moim opisie to przepraszam - nie miałam na celu straszyć - bardziej chodziło mi o to, że tego się nie da pomylić




74703e3kkwoaumma.png
Nie no coś Ty :) nie przepraszaj, nie masz za co :) Mam tylko nadzieję, że nie będzie tak źle. Cc Ci współczuję, miałam operację i czułam się fatalnie. To było usunięcie głupiego wyrostka, mała blizna, a dała w kość. Nawet nie chce sobie wyobrażać jak można się czuć po cc. Dla mnie najgorszy scenariusz porodu to właśnie kilka godzin SN a potem Cc. Podwójny ból.
 
Dziewczyny gadalam wlasnie z siora i ona mowila,ze tydzien przed terminem chodzila na ktg codziennie takie kontrole,u nas chyba sie tego nie praktykuje ..chyba ...a jak u was?


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom

U mnie tez nie, mam sie zglosic do szpitala dzie po terminie jak nic sie nie zacznie samo. I wtedy ktg. :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny od jakieś godziny mała ja się rusza to mam wrażenie ze ktoś mi szpilki w pochwie wbija! Aż krzyknelam normalnie za pierwszym razem bo nie wiedzialam co się dzieje. Ma któraś tak?

Ja tak mam. Dzidziol smyra, ma mało miejsca i jest takie uczucie kłucia.


Ja mam ktg na każdej wizycie od 30tc. Co ok 2-3 tyg. Mogę przychodzić częściej, ale przychodnia jest czynna tylko do 12. Całodobowo w szpitalu , ale jest płatne- Chyba, że skierują po nim na oddział to wtedy się nie płaci.

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
Kurde od jakiejs godziny mega mi sie brzuch spina.. prawie caly czas, odpuszcza na chwile i znowu. I to w sumie boleśnie.. troche "podzialalismy" z mezem jakies 2 h temu moze to od tego. Ale tak sie teraz zastanawiam, ze jakby to byly te "prawdziwe" to skad mam to wiedziec ? ^^


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Kurde od jakiejs godziny mega mi sie brzuch spina.. prawie caly czas, odpuszcza na chwile i znowu. I to w sumie boleśnie.. troche "podzialalismy" z mezem jakies 2 h temu moze to od tego. Ale tak sie teraz zastanawiam, ze jakby to byly te "prawdziwe" to skad mam to wiedziec ? ^^


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Powinny być coraz bardziej regularne i przybierać na sile, boleśniejsze




74703e3kkwoaumma.png
 
reklama
Do góry