reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Mnie to caly czas zastanawia jak sie odczuwa te skurcze porodowe czy tak samo jak straszaki tylko co raz silniejsze czy jakos inaczej bo niektore kobietki mowia ze to bol podobny do tego miesiaczkowego i ja to juz glupieje

Straszaki nie są bolesne naogół (chociaz moje bywają), przy porodowych szyjka się rozwiera, ja osobiście bym porównała do granatu wybuchającego w kroczu [emoji12] ale ja doszłam do 4,5cm jedynie przy I porodzie




74703e3kkwoaumma.png
 
reklama
Straszaki nie są bolesne naogół (chociaz moje bywają), przy porodowych szyjka się rozwiera, ja osobiście bym porównała do granatu wybuchającego w kroczu [emoji12] ale ja doszłam do 4,5cm jedynie przy I porodzie




74703e3kkwoaumma.png
Dzięki. Podniosłaś na duchu wszystkie pierworódki, w tym mnie! Och Ty niedobra kobieto! ;-)
 
Straszaki nie są bolesne naogół (chociaz moje bywają), przy porodowych szyjka się rozwiera, ja osobiście bym porównała do granatu wybuchającego w kroczu [emoji12] ale ja doszłam do 4,5cm jedynie przy I porodzie




74703e3kkwoaumma.png
Bo od 4 zaczyna się zabawa [emoji23] moje są bolesne ale w porównaniu z porodowymi to jest nic.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja ciepła nie czuję tylko narastający ból, ściskanie + często parcie na pęcherz i widać jak cały brzuch się kurczy, skupia na środku i podnosi, taki głaz.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja podobnie tylko nie czuje ucisku na pecherz i tez nie czuje ciepla, tylko takie dziwne uczucie podchodzace az po gardlo... nie wiem jak to wytlumaczyc :p


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pamietam, że to parcie na krocze, które czuję teraz to pikuś w porównaniu do tego, które czułam przy porodzie. Napisanie, że dosłownie ma się wrażenie, że ktoś się dobija od środka na zewnątrz... bo przecież inaczej nie jest :D I ciągłe powtarzanie położnej, że jak tak boli krocze to nie przeć, a to aż się prosi... tu pewnie przydają się idealnie mięśnie dna macicy [emoji6]Też tak miałyście?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Mnie to caly czas zastanawia jak sie odczuwa te skurcze porodowe czy tak samo jak straszaki tylko co raz silniejsze czy jakos inaczej bo niektore kobietki mowia ze to bol podobny do tego miesiaczkowego i ja to juz glupieje
Jakbym miałam do czegos porownsc to takie uczucie jakby ktoś mi pas na brzuchu.mocno zacisnoł.
I zupełnie inne niż straszaki [emoji23]

5djylbetecfse5n6.png
 
Ehh no moze sie zorientuje ze to te hah [emoji23] [emoji23] mam nadzieje bo mam tendencje spozniac się w wazne miejsca [emoji16]
 
Dzięki. Podniosłaś na duchu wszystkie pierworódki, w tym mnie! Och Ty niedobra kobieto! ;-)

Pisałam to juz wczesniej, i mój opis był i tak delikatniejszy niż większości ;) zaznaczam, że ja finalnie miałam cesarkę także przy swoim porodzie wpadłam z deszczu pod rynnę [emoji85]

ale jeśli na prawdę źle się poczułaś po moim opisie to przepraszam - nie miałam na celu straszyć - bardziej chodziło mi o to, że tego się nie da pomylić




74703e3kkwoaumma.png
 
reklama
Do góry