reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
dziewczynki kochane jak tam wasze pępuszki wyglądają ? wklęsłe czy już wam wyszły z brzuszka ? u mnie płaski , nie wiem czy tak już zostanie ?:confused:
mnie dopadła przepuklina w +/- 14 tc więc mam mega bułe [emoji58]

w57vyx8dubspq12k.png
 
Dziewczyny już kilka razy wyczytałam coś takiego ze jak mama dziecka urodzi się po terminie to większe prawdopodobieństwo że i dziecko też urodzi się po terminie aż się wystraszylam tego bo podobno ja urodziłam się 2 tygodnie po, więc jak ja termin mam na 30 czerwca i miałabym jeszcze do połowy lipca chodzić z brzuszkiem to jeszcze tyle czasu a teraz te upały :-( wierzycie w takie coś?
 
A jak wygląda ta przepuklina? Bo mój pępek wygląda okropnie, w poprzednich ciążach tak nie wyglądał. Bardziej wystaje coś ponad nim niż on sam, skóra na tym takaśliska, brązowa obręcz bleeee

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzwoniłam do mojego lekarza bo już płakałam z bólu - na szczęście dziecku to nie zagraża, ale nic z tym spojeniem nie można zrobić. Mam leżeć i się nie ruszać najlepiej :/




74703e3kkwoaumma.png
 
...a ja slyszalam, ze chłopcy ogólnie szybciej wychodzą, a dziewczynki lubią przesiadywać w brzuszku dłużej. I wiecie co ? Z obserwacji na razie wynika, ze mogę to potwierdzić.
Ja mam termin na pierwszy tydzien czerwca i nie moge sobie wyobrazic dodatkowych 2 tygodni, a co dopiero połowa lipca ! Nie zazdroszczę :/
 
reklama
Do góry