reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Paulettx witaj,wiesz ja bym nie powiedziała ,że takie symptomy jak przepowiadacze zwiastują rychły poród ;) Moje dwie kuzynki leżały pół ciąży bo zagrożona a tu jedna 2 tygodnie po terminie a druga punkt w termin urodziła ;)
A takie co całą ciążę śmigają bez niczego to rach ciach i w szpitalu.
Ja też dziś trochę spuchłam,ale to z gorąca lub lodów :D
 


74703e3kkwoaumma.png
[/QUOTE]
Paulettx witaj,wiesz ja bym nie powiedziała ,że takie symptomy jak przepowiadacze zwiastują rychły poród ;) Moje dwie kuzynki leżały pół ciąży bo zagrożona a tu jedna 2 tygodnie po terminie a druga punkt w termin urodziła ;)
A takie co całą ciążę śmigają bez niczego to rach ciach i w szpitalu.
Ja też dziś trochę spuchłam,ale to z gorąca lub lodów :D



Hej Efta !
Lody :D

Super, czuje, że nie jestem sama !
Hihi
 
Madziara ooo super ze Was wypuścili, w domku zawsze lepiej. Córcia musi przywyknąć, byle nie poczuła się odtrącona. Ciekawa jestem jak zareaguje moja [emoji4]


Patrzę że Wodeckiemu się umarło [emoji20] szkoda bardzo.
Taka kolej jedni umierają a drudzy przychodzą na świat [emoji5]

7v8rikgno1ck7egs.png
 
Madziara ooo super ze Was wypuścili, w domku zawsze lepiej. Córcia musi przywyknąć, byle nie poczuła się odtrącona. Ciekawa jestem jak zareaguje moja [emoji4]


Patrzę że Wodeckiemu się umarło [emoji20] szkoda bardzo.
Taka kolej jedni umierają a drudzy przychodzą na świat [emoji5]

7v8rikgno1ck7egs.png
No co ty gadasz, kto mi pszczółkę Maję będzie śpiewał [emoji20]
Moja córcia manager oboje obkręcone w okół palca, ma 8 lat ale też czuje że mogą być problemy [emoji4]

Sent from my E2303 using Forum BabyBoom mobile app
 
O matko nalazilam sie po sklepach jak glupia :( i mam za swoje juz czuje ten bol plecow i brzucha chociaz i tak juz twardy jak kamien :/ ale kupiłam sukienke i musze wam sie pochwalic ze rozmiar S [emoji16][emoji16] bede mogla i po porodzie smigac [emoji4] no dobra dziewczyny to co pokolei kazda sie rozpakowuje tylko nie wszystkie na raz bo forum nam ucichnie hehe [emoji16]
 
W środę miałam gin badał szyjkę. No nie mogę się od tego czasu pozbierać. Badanie było spoko. A po badaniu dwa dni w łóżku z bólami. Od tego czasu pobolewa mnie podbrzusze i czuje się zupełnie inaczej niż przed badaniem. Jest gorzej.
 
reklama
Dzien dobry :)

Dzis 22.05.2017r postanowily sie urodzic moje dziewczynki. Z lewej Izunia 2490g i 50cm, z prawej Uleńka 2500g 52cm

Przez cala noc meczyly mnie bole, o 5:50 odeszly mi wody i lozysko sie odklejalo, ale juz jest ok.

Porod 36t5d [emoji5][emoji5][emoji5]
1495435843-aaaaaa.jpeg





Śliczne, gratuluje!❤️
 
Do góry