reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Kurde z Waszymi balkonami. :) Pojechałam,kupiłam kwiaty ,machnę obiad i idę sadzić:p A co, też będę miała ładnie na balkonie :)




Ja nie kupuję żadnych "porodowych dopalaczy" :) Będę czekać aż mnie samo weżmie. Daj znać czy działa u Ciebie :)

Ale to nie sa dopalacze,nie przespiesza ci porodu tu chodzi O smarowanie[emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tak jakbyś się olejkiem posmarowala np. :) więc całkiem przyjemnie :p:p
Poslizg dla meza ;) to za jakies poltora tyg wetkne ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Dziekuje za porady! :D wlasnie wrocilam, kupilam bratki (zeby chociaz one zostaly w raziw czego haha), maciejki w ziarenkach, i cebulke zeby sobie szczypiorek wychodowac. Na razie tyle :D reszta pozniej, jak zobacze jaka ze mnie ogrodniczka haha :D a teraz chwile poleze bo 2h po sklepach latalam i ide na balkon:D


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja wiesiołek łykam. Może zacznę też wsadzać, muszę się zastanowić [emoji16] herbatkę z liści malin pije dwa razy dziennie jak dobrze idzie

thgfikgneziy9g6d.png
Przez Was i ja sobie tego wiesiołka dziś kupiłam i wciągam :D Herbatek nie odstawiłam, robię sobie jako zimną herbatkę na tą piękną pogodę :D

Zrobiłam sobie dziś KTG.
Co myślicie?Zobacz załącznik 807017
To chyba bez większych skoków skurczy, tylko dzidzia skakała mocno?
Zaraz wrzucę moje KTG z terminu na 2 dni przed porodem, jak lekarz na to spojrzał powiedział
- Ale czuje pani te skurcze?
- Ale jakie skurcze?
- No to są już TE skurcze
- Czuję, że się spina, ale nie boli
- TE może nie bolą, ale pani już bez torby to daleko niech nie jedzie
:D

O proszę:
1495115207-aaaaaa.jpeg


I rzeczywiście było tak, że następnego dnia miałam już po mocnym skurczu co godzinę, a 16.08 rano byliśmy już w szpitalu z regularnymi :) Śmiesznie się wspomina :)

A jak wczoraj lekarza pytałam kiedy zacząć KTG to mi powiedział, że dopiero za 2 tygodnie zaczniemy, bo teraz jakieś głupoty mogą wychodzić... Więc cierpliwie czekam na to co się będzie działo przez ten czas :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja przez wasze balkony dostałam szajby i właśnie cały wysprzątałam jutro pojadę na targ po kocimiętké to posadzę, mam nadzieję że już teraz mojej małej porządki nie zagrażają, nie? Trochę się odźwigałam bo sama jestem a tam po zimie zbiorowisko wszystkiego ale jaka cudna przestrzeń, poleżę teraz trochę i umyję podłogi, a dzisiaj wizytę mam więc proszę o kciuki aby baba mi coś powiedziała

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja porządki robię codziennie całą ciążę ,więc myślę ,że Ci nie zaszkodzą ;)

Odbiegają od tematu to mialam dać znać co z tym Dermatixem i Cepanem czy można przy karmieniu. Położna mówi że można i jedno i drugie nawet teraz :)
Super. Nie wiem który specyfik zamówić . Cepan niby tańszy ale dermatix chyba skuteczniejszy. No ale znalazłam inne cudo na rozstępy ,tylko jest z retinolem i dopiero po karmieniu można używać ,więc narazie muszę czymś innym smarować.
U kogo ladnie u tego ladnie u nas 11 stopni ,mogla i deszcz [emoji20]

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A u nas nie wiem ile jest stopni bo niby ok 20 ale na pewno jest więcej. Wszyscy w spodenkach i mówią ,że strasznie gorąco i na pewno nie ma 20 stopni . Ale jest pięknie ogólnie :) bez zakwitł,dałam sobie do wazonu ,kwiatów na ogrodzie już mam trochę więc jest przyjemnie. Ale coś czuję ,że idzie jakiś chłodny front z Francji ,bo tata mówił,że mają deszcze a wcześniej były upały,które są teraz u nas.
 
Ostatnia edycja:
Aha i dziewczyny sposób na rozstępy dla hardcorów. Zetrzeć skórę pumeksem :D
Ja spróbowałam mniej hardcorowo czyli:
zrobić mocny peeling kawowy,a skórę później smarować specyfikiem na rozstępy koniecznie z witaminąE.
Skóra zrobiła się gładsza ,ale taka podkrwawiona jakby po mocnym peelingu kwasowym. Kulturyści niby szorują skórę pumeksem,masakra. Ale niby takim sposobem można się pozbyć tego dziadostwa.
Aha i po tym peelingu już nie swędzi mnie skóra :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nigdzie nie ma truskawek ! Makro moja ostatnia nadzieja ! I smietanka 36 mniaaaaam. Jezuuu jak tam nie bedzie to umre. Bylam w lidlu nakupowalam innych owocow ale to nie to :( ale mila sytuacja mnie spotkala - stalam w mega kolejce. Niewidoczna ;)Nie stalo sie zle bo klima a ja w samochodzie nie mam nabitej jeszcze i oczyszczonej :/ i Pani jakas mowi ,,prosze Pani przejdzie do przodu" i do ludzi przed soba ,,prosze przepuscic kobiete w ciazy" mialam ochote ja wycalowac wiara w ludzkosc powraca :)
Ale tej klimy mi szkoda ;) ;)
Ide polowac !

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Do góry