reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Mnie praktycznie wszędzie przepuszczają jak jestem sama ;) dziś nie zdążyłam do przyjścia dla pieszych dojść a samochody się zatrzymywały. Nachodziłam się po sklepach i teraz umieram. Nie chce mi się nawet na plac zabaw z córką iść. Wyrodna matka :D

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
reklama
Ha ha ja jeszcze nie zostałam przepuszczona,ale kobieta w lidlu miała zamknąć kasę i widząc mnie i męża ,że idziemy do innej kasy to zawołała mnie bym przyszła. A za nami przyszłą cała chmara klientów :D
Ale tak to niestety jestem widoczna ,ale każdy tylko mnie ogląda jak eksponat a szczególnie kobiety w średnim wieku przyglądają się brzuchowi i odwracają wzrok.
A w rossmanie to ostatnio nawet facet wrył mi się w kolejkę ;) także ten
 
Ha ha ja jeszcze nie zostałam przepuszczona,ale kobieta w lidlu miała zamknąć kasę i widząc mnie i męża ,że idziemy do innej kasy to zawołała mnie bym przyszła. A za nami przyszłą cała chmara klientów :D
Ale tak to niestety jestem widoczna ,ale każdy tylko mnie ogląda jak eksponat a szczególnie kobiety w średnim wieku przyglądają się brzuchowi i odwracają wzrok.
A w rossmanie to ostatnio nawet facet wrył mi się w kolejkę ;) także ten
Nie no to u mnie wczoraj w lidlu super, dzis super i dzis w makro Pani kase otworzyla i zaniosla ,,towar" :) mile to ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Ja porządki robię codziennie całą ciążę ,więc myślę ,że Ci nie zaszkodzą ;)


Super. Nie wiem który specyfik zamówić . Cepan niby tańszy ale dermatix chyba skuteczniejszy. No ale znalazłam inne cudo na rozstępy ,tylko jest z retinolem i dopiero po karmieniu można używać ,więc narazie muszę czymś innym smarować.

A u nas nie wiem ile jest stopni bo niby ok 20 ale na pewno jest więcej. Wszyscy w spodenkach i mówią ,że strasznie gorąco i na pewno nie ma 20 stopni . Ale jest pięknie ogólnie :) bez zakwitł,dałam sobie do wazonu ,kwiatów na ogrodzie już mam trochę więc jest przyjemnie. Ale coś czuję ,że idzie jakiś chłodny front z Francji ,bo tata mówił,że mają deszcze a wcześniej były upały,które są teraz u nas.
Ja dermatix już mam a cepan na jutro zamówiłam. Będę stosowała zamiennie bo jednak dermatix bardzo mały a drogi więc jakbym miała tyle rozstępów smarowac porządnie wysmarowac dwa razy dziś mnie to pół rubli po jednym dniu nie moje. Będę stosowała dwa razy dziennie cepan i na noc dermatix zobaczymy jak zadziała :)
 
reklama
Bellax jak tam skurcze?

U mnie dzisiaj dzień na powietrzu ;) pogoda marzenie [emoji7]
Byłam też na wymazie, wynik za tydzień




74703e3kkwoaumma.png
 
Do góry