reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Dziewczyny kupiłam wiesiolka. Zaaplikowałam jedna tabletke(u mnie to juz 37+5 wiec pomyslalam ze miejscowo trzeba dzialac :D:D zobaczymy jak bedzie...) jedna łyknęłam. Tych lisci nigdzie nei moge dostac. Mam jeszcze taki zielarski sklep ale nie chciało mi sie juz jechać do niego. Dokupilam jeszcze kwiatki ide przesadzać :D
 
reklama
Dziewczyny kupiłam wiesiolka. Zaaplikowałam jedna tabletke(u mnie to juz 37+5 wiec pomyslalam ze miejscowo trzeba dzialac :D:D zobaczymy jak bedzie...) jedna łyknęłam. Tych lisci nigdzie nei moge dostac. Mam jeszcze taki zielarski sklep ale nie chciało mi sie juz jechać do niego. Dokupilam jeszcze kwiatki ide przesadzać :D
Daj znac czy sie rozpusci ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Bella to Ty czekasz aż Ci się akcja rozpocznie i dopiero wtedy cc czy będziesz próbować naturalnie?

Co do balkonu to ja co roku przechodzę samą siebie, rok temu już nie miałam miejsca mój Tata się smial, że tylko w rogu kupkę ziemi usypac i ziemniaki posadzic a w tym roku mam narazie tylko miętę i lubczyk no nie mam na nic siły, poza tym chcemy jechać w połowie lipca do Polski na dlugo tak z 1.5 miesiąca i nie wiem czy jest sens coś robic...

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bella to Ty czekasz aż Ci się akcja rozpocznie i dopiero wtedy cc czy będziesz próbować naturalnie?

Co do balkonu to ja co roku przechodzę samą siebie, rok temu już nie miałam miejsca mój Tata się smial, że tylko w rogu kupkę ziemi usypac i ziemniaki posadzic a w tym roku mam narazie tylko miętę i lubczyk no nie mam na nic siły, poza tym chcemy jechać w połowie lipca do Polski na dlugo tak z 1.5 miesiąca i nie wiem czy jest sens coś robic...

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
ja nie moge naturalnie więc czekam na akcje. A jak się sama nie zacznie to 31 maja albo 2 czerwca cc

w57vyx8dubspq12k.png
 
Kurde z Waszymi balkonami. :) Pojechałam,kupiłam kwiaty ,machnę obiad i idę sadzić:p A co, też będę miała ładnie na balkonie :)


Dziewczyny kupiłam wiesiolka. Zaaplikowałam jedna tabletke(u mnie to juz 37+5 wiec pomyslalam ze miejscowo trzeba dzialac :D:D zobaczymy jak bedzie...) jedna łyknęłam. Tych lisci nigdzie nei moge dostac. Mam jeszcze taki zielarski sklep ale nie chciało mi sie juz jechać do niego. Dokupilam jeszcze kwiatki ide przesadzać :D

Ja nie kupuję żadnych "porodowych dopalaczy" :) Będę czekać aż mnie samo weżmie. Daj znać czy działa u Ciebie :)
 
reklama
Kurde z Waszymi balkonami. :) Pojechałam,kupiłam kwiaty ,machnę obiad i idę sadzić:p A co, też będę miała ładnie na balkonie :)




Ja nie kupuję żadnych "porodowych dopalaczy" :) Będę czekać aż mnie samo weżmie. Daj znać czy działa u Ciebie :)
To tak jak ja ;-)
Idę na żywioł :-D

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry