reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Potwierdzam, bardzo dobre.

A ile macie do szpitala w czasie dojazdu? Bo km to niewiele mówią, w innym czasie się je pokonuje w zależności od terenu.
Ja mam 20-30min jak jest pusto, w godzinach szczytu 1h - wieczność.

m3sxyx8dzur8ghzn.png
Właśnie ja mam około 40 km, i boję się żeby mnie nie chwyciło w godzinach szczytu, bo ostatnio do Katowic jechaliśmy do lekarza godzinę, a do niego jest z 10 km bliżej niż do szpitala [emoji33]

thgfikgneziy9g6d.png
 
reklama
Dzień dobry!
Was nadrobić z czytaniem to wyczyn [emoji4] u nas znów piękna pogoda, właśnie wstawiłam kolejne dzieciowe pranie [emoji7]

A propo wiesiołka - ja biorę 2x2 tabletki, czasem 3. Od przyszłego tyg to już chyba 2x3. Rano i wieczorem, bo w ciągu dnia nie pamiętam [emoji4] i piję 1 herbatę z liści malin. Ciekawe czy to coś da [emoji4]

Dobrego dnia wam życzę, idę dalej pakować walizkę i ogarniać ostatnie sprawy. Czuję już ten poród bardzo blisko [emoji28]

0d1yhqvkorvfo1vd.png
 
Dziewczyny mogę Was pocieszyć, ja pierwszy raz rodziłam 4,5h i to klocka 4kg, więc wasze maluszki jeszcze szybciej wyjdą :) Drugą rodziłam 4 h i 15 min i też 4kg, to teraz licze, że ze 3h może będzie (mam nadzieję, bo niby dzidzia ma być mniejsza).
U nas jest tak gorąco, też mi narobiłyście smaka na truskawki, ale mąż mówi, że mam chemicznych nie kupować. Kupie je dzisiaj w tajemnicy i zjem jak jest w pracy hehe Nie będzie mi zabraniał jak mam zachciankę ;P
 
Dzien dobry!:) u mnie tez piekna pogoda. Mam dzisiaj plan ogarnac balkon i chcialabym sobie zrobic kilka doniczek z ziolami, szczypiorkiem itd. A oprocz tego jakies kwiatki. Nigdy nie mialam na to czasu wiec pora to zmienic :D tylko kompletnie sie na tym nie znam hahh
Polecacie jakies kwiatki na balkon?
A ziola myslicie zasiac ziarenka czy kupic takie juz "roslinki" i przesadzic? ( sorry za glupie pytania ale jestem laikiem w tym temacie ^^)



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dzien dobry!:) u mnie tez piekna pogoda. Mam dzisiaj plan ogarnac balkon i chcialabym sobie zrobic kilka doniczek z ziolami, szczypiorkiem itd. A oprocz tego jakies kwiatki. Nigdy nie mialam na to czasu wiec pora to zmienic :D tylko kompletnie sie na tym nie znam hahh
Polecacie jakies kwiatki na balkon?
A ziola myslicie zasiac ziarenka czy kupic takie juz "roslinki" i przesadzic? ( sorry za glupie pytania ale jestem laikiem w tym temacie ^^)



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
my zawsze sadzimy z ziarenek zioła bo i tak za długo się nie trzymają nam [emoji23]

w57vyx8dubspq12k.png
 
U mnie brzuch mocno trenuje ;) w nocy budzil mnie bol brzucha i twardienie. A jak juz sie lekko przebudzilam, to oczywiscie wycieczka do wc :D wiec sobie dzisiaj pomaszerowalam w nocy troche :p ale w sumie ciesze sie ze ten brzuch tak sie zachowuje, w koncu zostaly 3 tyg ;D


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja brałam doustnie 2x1 [emoji4] no i wystarczyło. Ale u mnie maluszek, więc jak ktoś się spodziewa większej dzidzi to mozna brac więcej [emoji6]
@Zając Czerwcowy znowu postaram się Ciebie pocieszyć... u nnie przed porodem z rękami bylo podobnie. Budzilam sie w nocy ze spuchniętymi i zdrętwiałymi, jakby nie moimi rękami. Po porodzie wszystko ( nomem omen [emoji6]) jak ręką odjął [emoji1]
@Suelen trzymaj się tam[emoji9] Jeszcze trochę warto wytrzymać zeby potem móc szybko wyjsc do domku.
Jakie u mnie jest lato [emoji179] Kocham takie dni [emoji7]

16udskjopmtfyunf.png
:* :* taka mam nadzieje ze minie... dobrze slyszec, ze mija :)
Ja sie spoodziewam chyba wiekszej dzidzi to bede brala 3x2 ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
reklama
Do góry