reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Dzien dobry!:) u mnie tez piekna pogoda. Mam dzisiaj plan ogarnac balkon i chcialabym sobie zrobic kilka doniczek z ziolami, szczypiorkiem itd. A oprocz tego jakies kwiatki. Nigdy nie mialam na to czasu wiec pora to zmienic :D tylko kompletnie sie na tym nie znam hahh
Polecacie jakies kwiatki na balkon?
A ziola myslicie zasiac ziarenka czy kupic takie juz "roslinki" i przesadzic? ( sorry za glupie pytania ale jestem laikiem w tym temacie ^^)



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Polecam! Polecam ! Niesmiertelne bratki, ktore wytrzymaja wszystko ! Wiszace surfinie - u mnie swiezo wsadzone. Prymulki. I maciejka. Duuuuzo maciejki :) moja juz wschodzi. Ten zapach letnim wieczorem [emoji7]
1495097012-aaaaaa.jpeg

A ziola ja bym wsadzila juz takie sadzonki :)


w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
reklama
Dzien dobry!:) u mnie tez piekna pogoda. Mam dzisiaj plan ogarnac balkon i chcialabym sobie zrobic kilka doniczek z ziolami, szczypiorkiem itd. A oprocz tego jakies kwiatki. Nigdy nie mialam na to czasu wiec pora to zmienic :D tylko kompletnie sie na tym nie znam hahh
Polecacie jakies kwiatki na balkon?
A ziola myslicie zasiac ziarenka czy kupic takie juz "roslinki" i przesadzic? ( sorry za glupie pytania ale jestem laikiem w tym temacie ^^)



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja mam na balkon takie małe białe wiszące, w zeszłym roku kupiłam czerwone jakieś to mi robak wszedł pod korzenie i było po kwiatkach a te (odpukać) się trzymają nieźle i pięknie wyglądają.
Zioła to pietruszkę i oregano mam z zeszłego roku na zewnątrz a bazylia mi umarzła a miałam taką z doniczek i z ziaren i właśnie dzisiaj będę siać nową :)
Ja chciałam mieć jedną bazylię szybciej ,więc przesadziłam z doniczek ale właśnie umarzła w te przymrozki :/

Te białe kwiatki noszą nazwę Bacopa
 
Polecam! Polecam ! Niesmiertelne bratki, ktore wytrzymaja wszystko ! Wiszace surfinie - u mnie swiezo wsadzone. Prymulki. I maciejka. Duuuuzo maciejki :) moja juz wschodzi. Ten zapach letnim wieczorem [emoji7]
1495097012-aaaaaa.jpeg

A ziola ja bym wsadzila juz takie sadzonki :)


w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png

Dzieki!!! :D haha musialam sprawdzac co to maciejki i prymulki :D to jade dZisiaj do sklepu- moze cos z tego wyjdzie :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzis mialam badanie Dopplera, wszystko z dziewczynami ok :) znowu zmienily pozycje, one jakies akrobatki beda [emoji23]

Doppler moje konczyny rowniez wyszedl ok :)

W kazdym badz razie i tak czekamy do 37 tygodnia, mam ladnie jesc, aby rosly.

Martwi mnie tylko rosnace bialko w moczu :(





 
Dzieki!!! :D haha musialam sprawdzac co to maciejki i prymulki :D to jade dZisiaj do sklepu- moze cos z tego wyjdzie :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam pelargonie :) też uszykowane do wsadzenia w doniczki [emoji23] z ziół mam miętę w sadzonkach, pięknie pachnie wieczorem. Inne zioła jakoś się mnie nie trzymają.
O maciejce zapomniałam! W zeszłym roku za gęsto wysiałam i nic z niej nie wyszło. Musze znów spróbować. Uwielbiam latem jeść na kwitnącym balkonie [emoji4]

0d1yhqvkorvfo1vd.png
 
reklama
Do góry