reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Dzis mialam badanie Dopplera, wszystko z dziewczynami ok :) znowu zmienily pozycje, one jakies akrobatki beda [emoji23]

Doppler moje konczyny rowniez wyszedl ok :)

W kazdym badz razie i tak czekamy do 37 tygodnia, mam ladnie jesc, aby rosly.

Martwi mnie tylko rosnace bialko w moczu :(





A powiedz jak to jest. Jak w tym 37tc zdejmą ci ten szew i jakimś cudem poród sam się nie zacznie to od razu cie będą i tak ciąć czy może będą czekać aż akcja sama ruszy?
Bo ja nie moge zrozumieć mojego lekarza który za punkt honoru przyjął sobie żeby zrobić mi cc dopiero w skończonym 39tc pomimo złej pracy nerek i jelit, co widać w wynikach + moje nieszczęsne plecy. I położna też się dziwi bo teoretycznie mógłby już ją rozwiązać, a tak to coraz mocniej obciąża mój organzim :/

w57vyx8dubspq12k.png
 
reklama
Ja mam mciejke ,ale zapomnialam wysiac ,myslicie ze za pozno?,A ziola to ja sadzinki kupuje i jest super busz na lato.Z ziarenkami to troche pozno.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
A powiedz jak to jest. Jak w tym 37tc zdejmą ci ten szew i jakimś cudem poród sam się nie zacznie to od razu cie będą i tak ciąć czy może będą czekać aż akcja sama ruszy?
Bo ja nie moge zrozumieć mojego lekarza który za punkt honoru przyjął sobie żeby zrobić mi cc dopiero w skończonym 39tc pomimo złej pracy nerek i jelit, co widać w wynikach + moje nieszczęsne plecy. I położna też się dziwi bo teoretycznie mógłby już ją rozwiązać, a tak to coraz mocniej obciąża mój organzim :/

w57vyx8dubspq12k.png
Zeby bylo smiesznie szew zdejmuja mi jutro. Jesli sie ruszy cos to tna, a jak nie to czekaja na przyszly tydzien.

Dziwi mnie brak komentarza lekarza na wyniki badan:
15.05 bialko 27
18.05 bialko 46 plus doszly leukocyty

Nie ma mojej lekarki i nic nie wiem :(

Według lekarzy kazdy dzien jest na wage zlota dla dziecka.





 
Zeby bylo smiesznie szew zdejmuja mi jutro. Jesli sie ruszy cos to tna, a jak nie to czekaja na przyszly tydzien.

Dziwi mnie brak komentarza lekarza na wyniki badan:
15.05 bialko 27
18.05 bialko 46 plus doszly leukocyty

Nie ma mojej lekarki i nic nie wiem :(

Według lekarzy kazdy dzien jest na wage zlota dla dziecka.





Ty w Matce Polce leżysz prawda? Personel pozostawia pod tym względem wiele do życzenia ale kompetencji im odmówić nie można... no i sprzęt też mają najlepszy w naszej okolicy... jesteś pod najlepszą opieką tyle tylko że faktycznie jak nie ma twojego lekarza to uzyskać jakiekolwiek informacje to cud...

w57vyx8dubspq12k.png
 
Ja mam mciejke ,ale zapomnialam wysiac ,myslicie ze za pozno?,A ziola to ja sadzinki kupuje i jest super busz na lato.Z ziarenkami to troche pozno.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom

Ja w zeszłym roku to jakoś o tych porach siałam zioła i wszystkie zeszły ładnie
 
Ty w Matce Polce leżysz prawda? Personel pozostawia pod tym względem wiele do życzenia ale kompetencji im odmówić nie można... no i sprzęt też mają najlepszy w naszej okolicy... jesteś pod najlepszą opieką tyle tylko że faktycznie jak nie ma twojego lekarza to uzyskać jakiekolwiek informacje to cud...

w57vyx8dubspq12k.png
Nie. Jestem juz w szpitalu, gdzie pracuje moj lekarz czyli w Zgierzu.





 
reklama
Do góry