reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Liście malin na 100% będą w zielarskim,ja właśnie kilka dni temu zakupiłam i mam zamiar końcem tego tygodnia ,czyli końcem 36 tygodnia zacząć pić. Obawiam się wcześniej.

Co do ciuchów to jest tyle fantastycznych łaszków a ja teraz to ewentualnie mogę sobie pozwolić na zwiewną sukienkę ,którą pewnie ubiorę z 2 razy bo po ciąży będzie za duża. Mam taki komfort,że rośnie mi tylko brzuch a nie ciało,więc raczej się będę po ciąży mogła ubierać już"normalnie",ale obawiam się właśnie o biust,że go nigdzie nie zmieszczę :(
Oj tak z biustem to jakas tragedia...wczoraj mierzylam swoje letnie sukienki, niektore dosc luzne tak ze brzuch sie zmiescil, natomiast biust... opiety na maksa :(

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
reklama
Suelen powodzenia, to już pewnie niedługo.

Ja nie mam żadnych podkladow, liczę na szczęście mnie nie zaleje:))

wczoraj wzięłam nospe i prysznic i trochę mi pomoglo, przynajmniej spać mogłam. Ale dzisiaj znowu boli. Nie tak mocno ale jednak Achy do niedzieli muszę się wstrzymać bo moja Mama do małego przyjedzie dopiero.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam rozłożony podkład uniwersalny,ten do przewijania a gdzieś na dniach położę tam kolejne bo ten jest mały i ciągle mi się zwija .Mam nadzieję ,że wystarczy w razie w . Ale wody odejdą mi dopiero w szpitalu :D
 
U nas tez piekna pogoda!:) ja wlasnie jade do firmy - ciesze sie jak glupia, bo od zeszlego pon mnie nie bylo ! :D stesknilam sie! Jeszcze bede w prZyszly pon i potem siedze na dupce w domu bo to za daleko juz zeby jezdzic.
Trzymajcie kciuki, dzis o 15 mam wizyte :D ciekawe jak tam moj Klocus:D


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Jak pod prawym żebrem wypycha mi się coś większego a po lewym boku drobniejszego to myślicie że to pupcia?

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas tez piekna pogoda!:) ja wlasnie jade do firmy - ciesze sie jak glupia, bo od zeszlego pon mnie nie bylo ! :D stesknilam sie! Jeszcze bede w prZyszly pon i potem siedze na dupce w domu bo to za daleko juz zeby jezdzic.
Trzymajcie kciuki, dzis o 15 mam wizyte :D ciekawe jak tam moj Klocus:D


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Trzymam ! Ja jade w piatek na ploteczki [emoji12]

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Cymera wysłałeś już papiery o maternity benefit? Mnie moja managerka powiedziala że takie oblężenie że 6 tyg można czekać wiem że coś pisałaś kiedy że nie wiesz czy Ci się należy ale tak mi wpadło do głowy to piszę
ja wysłałam już dawno , teraz mi wysyłają już drugi raz korekty , bo się im daty nie zgadzały .Pozostaje czekać .
 
Jak pod prawym żebrem wypycha mi się coś większego a po lewym boku drobniejszego to myślicie że to pupcia?

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom

Mój wypina pupę ,ale aż do żebra to raczej nie,pod żebra wciska raczej nóżki bo mnie wtedy tam strasznie uwiera. Pupa jest bardziej miękka niż główka i jeśli jej dotykasz ,masujesz to rusza się całe ciało dziecka więc możesz tak sprawdzić ;) ja wiem,że mój wypina pupę bo z nią od razu wypina cały grzbiet jak kot :D
 
reklama
Mój wypina pupę ,ale aż do żebra to raczej nie,pod żebra wciska raczej nóżki bo mnie wtedy tam strasznie uwiera. Pupa jest bardziej miękka niż główka i jeśli jej dotykasz ,masujesz to rusza się całe ciało dziecka więc możesz tak sprawdzić ;) ja wiem,że mój wypina pupę bo z nią od razu wypina cały grzbiet jak kot :D
Kurcze to coś twardszego hehe mam nadzieję że to nie główka. Ocipieje z tej nie pewności. Ale chyba jakby lekarz w 36tc widział że dzidzia źle leży to by coś powiedział nie? Bo on usg dawno nie robił ale tętno zawsze sprawdza przy pomocy usg to chyba by widział...

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry