reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Dam znac, obchod jest ok 9 rano.

Lekarz kazal mi po wizycie pojechac, bo zdejma mi szew, a jak sie okazuje jest problem to maja to gdzies.

Moja ginekolog tlumaczyla mi to tak, ze moze byc tak, ze po zdjeciu szwu beda skurcze/rozwarcie/odejda wody i wtedy cc, a moze byc tak, ze ze 2 dni mnie potrzymaja.

Lekarz z "polnocy" kazal byc mi na na czczo [emoji53]





 
Sulen trzymam kochana kciuki,! To zaraz bedziesz tuliła swoje pociechy [emoji4]

5djylbetecfse5n6.png
 
Cymera wysłałeś już papiery o maternity benefit? Mnie moja managerka powiedziala że takie oblężenie że 6 tyg można czekać wiem że coś pisałaś kiedy że nie wiesz czy Ci się należy ale tak mi wpadło do głowy to piszę

ex2b3e5efllsxoqe.png
 
Suelen daj znać co lekarze postanowią. Czy tak czy siak królewny mają już super wagę pewnie i spokojnie mogą się rodzić. Trzymam kciuki

 
Suelen powodzenia żeby wszystko poszło po Twojej myśli ;-)
Dziewczyny są już "duże" więc spokojnie ;-) [emoji110][emoji110][emoji110] [emoji8]

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc dziewczynki :)

Dziś poszłam na wizytę do ginekologa i lepiej , aby dziś szpital, bo szew w polowie "zerwał szyjkę". No to torba w dłoń i przyjechałam do szpitala. Czekam od 2 godzin na badanie przez lekarza, a żeby było śmiesznie moja ginekolog ma rękę w gipsie [emoji22]

Może jutro będę więcej wiedzieć po obchodzie [emoji53] jedno wiem, iz 3w1 juz nie wyjde






Powodzenia [emoji3]

ex2b3e5efllsxoqe.png
 
reklama
Do góry