reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja tez miałam ok 1- 1,4 - 1,3 a teraz na 3 badnaniu w ciazy - -prawie 3..

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
reklama
Ja doskonale wiem że należy słuchać położnej, współpracować i tak dalej ale w praktyce to wygląda trochę inaczej. O pierwszym moim porodzie opowiadać nie będę bo był bardzo ciężki i nie każdy tak wygląda ale za to przy drogim pod koniec jak już mąż powtarzał po położnej że mam oddychać to krzyczałam że nie mogę [emoji23] no ale do tego momentu bardzo dobrze mi szło pomijając ból i w ogóle dałam radę i teraz też damy [emoji6]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom

Teorie wszyscy znamy, ale w praktyce jak dochodzi ból różnie to bywa.
Wszytko jest do przeżycia... A my kobiety silne i damy radę tak jak i nasze prababki dawały i tak jak ich prababki dawały. Ja się ciesze ze mam już to za sobą, a moja pierwsza myśl po porodzie to ' nigdy więcej dzieci' ale jak na nie patrzę gdy tak słodko śpią i na te nieświadome bezzębne uśmiechy... To kto wie....

w5wqgu1rj2j1vu0p.png

 
Hej dziewczyny, ja z lipcówek :) czy ktoras tutaj zastanawia sie nad pobraniem i przechowywaniem krwi pepowinowej ? :) nie nie to zadna reklama :) poprostu my sie zdecydowalismy i gdyby byli tu tez tacy zainteresowani to prosze odezwijcie sie do mnie na prv,podam wtedy wam co zrobic - ja dostane znizke na kolejny rok przechowywania a wy 200 zl rabatu przy podpisaniu umowy/ a to duzo :) z gory dziekuje i zapraszam na prv jak co :) katja.
 
Caixa ktory tydzień,że taki duży bobasek Ci rośnie ?
36+1dzień.Tak jak pisałam sprzęt mojego gina zawyżał wymiary w stosunku do usg prenatalnego więc podchodzę do tego z dużą dozą rezerwy.Ale wiem np ze ze strony mojego męża dzieciaki rodziły sie b.duże.Cóż juz niedługo to zostanie zweryfikowane. Na usg III trym. specjalista mówił ze moze wazyć ok 3700g.
 
Mam 2.99.. Kurcze za dużo..

3jgxskjox8hy3b2y.png
Dzwon do gina o zwiększenie leku, szybko się powinno unormowac. Na dodatek nie musisz się martwić, w tym tygodniu ciąży dziecko ma już swoją tarczyce która funkcjonuje i te nasze wyniki na spokojnie. Dziecku nie zagraża. Gorzej w 1 trym jak u malucha się tworzy.
Tak więc spokojnie :-)

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tylko, że ja nie biorę leków.. Miałam prawidłowy wynik w 2 trymestrach. Teraz robiłam sobie te badania do 3 trymestru- powtarzałam toxoplazmozę, Tsh, Hiv, WR plus morfo, mocz i taki wyszedł wysoki wynik tej tarczycy.

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
Ja po wizycie.To była już ostatnia.Następnym razem widzę sie z lekarzem w szpitalu. Córeczka rośnie jak na drożdzach i będzie podobno dość duza (ostatnio miała być średniakiem).Waży ok 3600g ale wiem ze sprzęt mojego dr zawyża o ok 250-300g więc traktuje to z rezerwą.Szyjka zamknięta wiec wygląda na to że dotrzymam do terminu ale z tym nie ma pewności.Tak czy inaczej się cieszę z wizyty:)

3600g [emoji33][emoji33][emoji33]
Słuszna waga, ale nie wiem czy szyjka długo pociągnie z takim słodkim ciężarem [emoji6]

Cieszę się, że wszystko dobrze. Byle do czerwca.

PS. A dużo masz ciuszków na 56[emoji12]?
 
Hejka,bylam dzis u poloznej i ona ma takie male usg i pokazala mi dokladnie gdzie nozki ,raczki glowka to juz wiem ,ze przy czkawce to czuje nie glowke A plecki i te male kule co mi jezdza z jednej strony to stopki A pupcia to ta duza wypychajaca sie kula[emoji7]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
reklama
Tylko, że ja nie biorę leków.. Miałam prawidłowy wynik w 2 trymestrach. Teraz robiłam sobie te badania do 3 trymestru- powtarzałam toxoplazmozę, Tsh, Hiv, WR plus morfo, mocz i taki wyszedł wysoki wynik tej tarczycy.

3jgxskjox8hy3b2y.png
Aaa rozumiem.
Nie zmienia to jednak faktu że teraz małemu to nie zaszkodzi. Ale musisz zapewne rozpocząć leczenie. Musisz zapytać lekarza, bo leki na pewno przepisze. Ale 2,99 nie jest tak źle. Tylko ogarnij temat, będzie si! :-*


Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry