reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

U mnie od jakis 2h brzuch sie spina i boli jak na okres... ale to chyba jeszcze nie to, bo za slabo boli:p ale i tak troche sie przestraszylam bo doszlo do mnie, ze w kazdej chwili moze sie zaczac[emoji33][emoji33][emoji33] mam nadZieje ze to tylko "cwiczenia" i zaraz przejdzie :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie od jakis 2h brzuch sie spina i boli jak na okres... ale to chyba jeszcze nie to, bo za slabo boli:p ale i tak troche sie przestraszylam bo doszlo do mnie, ze w kazdej chwili moze sie zaczac[emoji33][emoji33][emoji33] mam nadZieje ze to tylko "cwiczenia" i zaraz przejdzie :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
mnie właśnie troche tez i juz sama nie wiem czy to stres czy coz sie rusza... A z tego co kojarzę my mamy chyba ten sam termin..
 
Witaj kaczuszko w klubie [emoji6]A jak przychodzi do wybierania czegoś z szafy to czuję się jak wieloryb...


Ja od wczoraj zaczęłam się strasznie dziwnie czuć :/ Pisałam, że lekko brzuch mi opadł, ale dziś już stwierdziłam, że opadł bez dwóch zdań i teraz to kompletnie zaczęłam wariować.
Głównie przez to, że z 1. porodem miałam problem z rozwarciem... naczytałam się, że dobrze na 2-3 tygodnie przed planowanym terminie porodu, pić napar z liści malin. Jakieś doświadczenia w temacie?
Jutro lecę kupić i zaczynam pić [emoji16]

Do tego mdli mnie i ból jak na okres pojawia się coraz częściej, ale ciagle (na szczęście) na krótko. Może to tylko stres? A myślałam, że jestem opanowana [emoji6]




To chyba dobrze? [emoji16]

p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
Co do samopoczucia to chyba u mnie normalne [emoji12] ale mdłości i ból jak na okres tez mam i tez takie to jest krótkotrwałe. Dzisiaj dla odmiany sie wyspalam nawet wizyta w ubikacji mnie nie wybudzila [emoji16]

f2w3rjjg28c3of9g.png
 
Ej ej dziewczyny nie straszcie z tym bolem okresowym ja laik myslalam ze to normalne na tym etapie do konca maja wypadaloby mi zostac w dwupaku

f2w3rjjg28c3of9g.png
 
Dzien dobry :) Justyna ostatni raz mocz do badania - ale to minelo co ? A dopiero co widzialysmy dwie kreski... :)
A ja dzis w rewelacyjnm nastroju - w nocy obudzilam sie tylko RAZ i to na siku :) reka mnie nie bolaly a to dlatego, ze wieczorem maz mi owinal ją bandazem i usztywnil patyczkiem :) dzis zrobimy to z dwoma rekami bo i lewa cos nad ranem zaczela pobolewac chyba w zamian za prawa ;) ale wazne, ze pospalam :)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
reklama
Do góry