reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Ale naskrobalyscie [emoji4]

Ja jak miałam skurcze to i twardy brzuch. Im wieksze skurcze tym twardszy przy skurczach. U mnie te skurcze to jak juz sie rozkręcily to takie uczucie jakby ktoś mi w czasie skurczu zaciskal szeroki pas na brzuchu '

Ja do dziś myślałam że parte to juz jedna z ostatnich faz porodu [emoji23][emoji33]
bo po całej meczrni na porodowce mialam dwa skurcze parte i moja myszka byla na świecie [emoji23]

5djylbetecfse5n6.png
 
Ale naskrobalyscie [emoji4]

Ja jak miałam skurcze to i twardy brzuch. Im wieksze skurcze tym twardszy przy skurczach. U mnie te skurcze to jak juz sie rozkręcily to takie uczucie jakby ktoś mi w czasie skurczu zaciskal szeroki pas na brzuchu '

Ja do dziś myślałam że parte to juz jedna z ostatnich faz porodu [emoji23][emoji33]
bo po całej meczrni na porodowce mialam dwa skurcze parte i moja myszka byla na świecie [emoji23]

5djylbetecfse5n6.png
U mnie parte 10 min trwaly, polozna srodowiskowa nawet sie dziwila. Ale parlam tak mocno, ze bylo mi wszystko jedno czy mi oczy wyjda na wierzch, mozg wyleci byle by tylko miec to juz za soba [emoji12] . Ale mimo wszystko i tak uwazam porod za mega pozytywne wydarzenie i po tym pierwszyk chcialam przezyc to jeszcze raz.

Suelen rozumiem. Duzo przemawia za cc u Ciebie.
Kacprysiowo oni chyba po prostu musza Cie poinformowac o wszelkich mozliwych skutkach i dlatego tak...

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie parte 10 min trwaly, polozna srodowiskowa nawet sie dziwila. Ale parlam tak mocno, ze bylo mi wszystko jedno czy mi oczy wyjda na wierzch, mozg wyleci byle by tylko miec to juz za soba [emoji12] . Ale mimo wszystko i tak uwazam porod za mega pozytywne wydarzenie i po tym pierwszyk chcialam przezyc to jeszcze raz.

Suelen rozumiem. Duzo przemawia za cc u Ciebie.
Kacprysiowo oni chyba po prostu musza Cie poinformowac o wszelkich mozliwych skutkach i dlatego tak...

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie parte też 10 minut. Heheh. Ja też dałam z siebie wszystko- az mi naczynka popękały. Ale jak dla mnie parte były mega bolesne. Mam nadzieję, że Teraz juz tam na dole troche bardziej "rozciągnięta" jestem hahahah.... Bo wtedy ciasno jak u Dziewicy[emoji23][emoji23][emoji23] Chłop miał czasem problem a co dopiero dziecko wypchnąć [emoji23]

nzjdskjoiienufcs.png


km5scwa1f5jn9xfj.png
 
A co do czopa... Hmmm ja swojego nie widziałam... Wiec pewnie na Porodówce odszedł. Wody w kazdym razie chlusnęły juz na Porodówce.

nzjdskjoiienufcs.png


km5scwa1f5jn9xfj.png
 
U mnie parte też 10 minut. Heheh. Ja też dałam z siebie wszystko- az mi naczynka popękały. Ale jak dla mnie parte były mega bolesne. Mam nadzieję, że Teraz juz tam na dole troche bardziej "rozciągnięta" jestem hahahah.... Bo wtedy ciasno jak u Dziewicy[emoji23][emoji23][emoji23] Chłop miał czasem problem a co dopiero dziecko wypchnąć [emoji23]

nzjdskjoiienufcs.png


km5scwa1f5jn9xfj.png
Ja tez licze na to, ze teraz "plum" i bedzie po [emoji23]. Tym bardziej, ze tryb zycia w tej ciazy pewnie duzo bardziej mnie przygotuje do porodu niz w pierwszej, gdzie gin kazal mi sie oszczedzac. Teraz juz sie nie dam tak zrobic [emoji6]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale natluklyscie ;)
Ktoras z Was pisala o pomiarach miednicy. U mnie bedzie to robil lekarz, na porodowce. Bedzie mierzyl i cyrklowal czy dziecko da rade urodzic sie silami natury :)
Moka corka odkryla rewelacyjna zabawe w uciskanie pecherza ;) dziwne, klujace uczucie :)

w57v9jcgnqknki9s.png
 
reklama
Też nie wiem kiedy odzedł mi czop, pewnie razem z wodami.
Ja w sumie mocno nie parłam, tak mnie fest nacieli ,że 3 razy takie szybkie pod rząd i wyszedł ;) Może też dlatego ,że jak wchodziłam na samolot i złapałam się w kroku to włosy poczułam - i to nie były moje :D :D
 
Do góry