reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Czy któraś z was w poczatkowej fazie ciąży krwawila? Niby takie rzeczy sie zdarzaja ale czlowiek zaczyna się niepokoic....
Styczniowa2018
 
Czy któraś z was w poczatkowej fazie ciąży krwawila? Niby takie rzeczy sie zdarzaja ale czlowiek zaczyna się niepokoic....
Styczniowa2018

Ja w 8 tygodniu - leżałam w szpitalu i dostałam progesteron na podtrzymanie ciąży




74703e3kkwoaumma.png
 
reklama
Mialas przy tym bole brzucha lub podbrzusza, zle samopoczucie lub inne niecodzienne objawy? Jak dlugo trwalo krwawienie?
Zaczęło się samym krwawieniem, jak trafiłam do szpitala po jakiejś godzinie dwóch doszedł do tego ból brzucha i było po ciąży.
W tej ciąży natomiast plamilam z przerwami do 12-14 tygodnia ale było to coś całkiem innego bo plamienie było takie brudne momentami brązowe. No i mało tego było bo od czasu do czasu wkładka zabarwiona.
Jak masz jakiekolwiek plamienia to udaj się od razu do lekarza bo ja np bez duphastonu pewnie i tej ciąży bym nie utrzymała. Trzymam kciuki.

 
Do góry