reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja nadrabiam forum zazwyczaj wieczorem jak się już nie uczę :p
Chociaż wczoraj leń dał o sobie znać i przeleżałam praktycznie cały dzień :p
 
reklama
Czesc dziewczyny :)

Ta pogoda dziala dolujaco na mnie, u nas leje, leje i jeszcze leje [emoji53]

Od 2 dni mam czuje sie kupka nieszczescia, oddychanie to wysilek fizyczny, a brzuch bolesnie boli :(



 
Właśnie nie jestem na grupie facebookowej :(
Ja też nic nie wiem o grupie Facebookowej...

nzjdskjoiienufcs.png


km5scwa1f5jn9xfj.png
 
takie porady znalazłam na przyśpieszenie porodu lub łagodzenie jego przebiegu :)
- trzeba jeść ananasa w dużych ilościach ( ma jakiś enzym który zmiękcza szyjkę )
-jeść ostre jedzenie ( kapsaicyna uwalnia endorfiny które łagodzą ból i poprawiają nastrój)
-jeść lukrecje czarna najlepsza ( stymuluje produkcje prostaglandyny a ta wywołuję skurcze )
-pić herbatkę z kminku
-pić herbatkę z liści malin
-olej z wiesiołka ( albo doustnie , albo od 38 tyg dopochwowo )
- ćwiczenia spacery , chodzenie po schodach , podskoki na piłce
-sex :Da konkretnie sperma która zmiękcza szyjkę
- stymulacja sutków :D lub :mad: w zależności od tego czy ktoś lubi i czy sutki nie są zbyt wrażliwe
- sprzątanie domu :(
Ja sie skupie moze na tym seksie i ewentulanie ananasie[emoji1]

nzjdskjoiienufcs.png


km5scwa1f5jn9xfj.png
 
Czesc dziewczyny :)

Ta pogoda dziala dolujaco na mnie, u nas leje, leje i jeszcze leje [emoji53]

Od 2 dni mam czuje sie kupka nieszczescia, oddychanie to wysilek fizyczny, a brzuch bolesnie boli :(



Ale zobacz jaka jesteś silna Kobieta! Tyle juz miałaś kryzysowych sytuacji... A tu jeszcze w dwupaczku... Jeszcze troszke dasz radę![emoji110]

nzjdskjoiienufcs.png


km5scwa1f5jn9xfj.png
 
Ja sie skupie moze na tym seksie i ewentulanie ananasie[emoji1]

nzjdskjoiienufcs.png


km5scwa1f5jn9xfj.png
my też postanowiliśmy że w dzień w którym skończę 36t i jeszcze sie nie rozpakuje to wreszcie spróbujemy. Z was wszystkich to ja jestem najbardziej wyposzczona bo w ciąży udało nam się tylko raz w 13tc, a później już był zakaz... I jak sobie jeszcze pomyślę o okresie połogu to chce mi się plakać.

w57vyx8dubspq12k.png
 
reklama
Do góry