reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Z tą no spa to nie chce siać zamentu. I się wypowiadać zbytnio. To każdego indywidualna decyzja. Ja osobiście nie biorę. Na studiach dużo prac mgr czytałam na temat działania no spy to był wtedy temat na topie. Nasza pani doktor od rozwoju motorycznego też ostrzegala. Oczywiście nie ma co przesadzać i wybiera się mniejsze zło w końcu to jest lęk. Ale jakbym mojego lekarza słuchała to od 2 miesiący bralabym już no spe 3 razy dziennie... Też myślę że 3 cm to nie tragedia no i 34 tydz już prawie skończony. Więc dam radę do 36. :):)

Ja tez mam podobne zdanie, wiec nie bore;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A mi zależy aby córcia jak najdłużej sobie siedziała w brzuszku bo tata ma urwanie głowy w maju i byłoby niefajnie aby sie pospieszyła.Skomplikowało bym nam wszystkie plany.Ale cóż to jest natura i na to nie mamy wpływu.Ja np urodziłam się 2tyg.przed terminem i byłam b.malutka tylko 2500g a teraz całkiem duża ze mnie kobietka :p
Hehe ja też urodziłam się 2 tyg przed czasem i wazylam 2500. :)
 
Hehe ja też urodziłam się 2 tyg przed czasem i wazylam 2500. :)
Ja sie urodziłam miesiąc przed terminem i wazylam 2400[emoji3] moj M wazyl przy porodzie 3700 a nasza Córka 3750.[emoji4]

nzjdskjoiienufcs.png


km5scwa1f5jn9xfj.png
 
To u mnie z kolei im szybciej tym lepiej ;) tzn. oczywiście o bezpieczny czas mi chodzi. Od lipca rusza sezon na polu, a w zasadzie od konca roku szkolnego czyli chyba teraz 22 czerwca czy 23 także mąż 24/7 do września jest zajęty i pod telefonem i ma full roboty. Jeśli Marcelek urodzi się w okolicach terminu to było by idealnie bo wtedy mąż spokojnie będzie mogł być ze mną w szpitalu czy pomoc w domu czy coś dokupić w razie potrzeby - potem już będzie kombinowanie i zaniedbanie jednego na rzecz drugiego niestety




74703e3kkwoaumma.png
U mnie to właściwie bez różnicy bo młody i tak się urodzi w środku sezonu więc na mojego B zbytnio liczyć nie mogę. :(
 
Ja w ciąży w ogóle nic nie brałam i nie biorę. Raz wzielam apap na ból głowy i mi nie pomógł. I może ze 4 razy espumisan. A tak to nic a nic :)skutecznie odzwyczaja ;) wcześniej byle ból głowy i juz brałam ibuprom.

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom

Ja tez sie ciesze, ze sie odzwyczaila od lekow. Wczesniej ibupromik byl na porzadku dziennym- bol glowy, przeziebienie, goraczka itd- na wszystki ibuprom. Leki na alergie tez prawie codziennie bralam. A teraz tylko apap kilka razy wzielam. Aaa i antybiotyk ale to jak bylam chora.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hehe ja też urodziłam się 2 tyg przed czasem i wazylam 2500. :)

Ja od znajomej słyszałam, że często się zdarza, że jeśli rodzice byli wcześniakami to maleństwo też będzie wcześniakiem. Koleżanka urodziła 4 tygodnie prze terminem, a sama urodziła się 3 tygodnie przed terminem, podobnie jej mąż.
 
Ja miałam 3,4cm na 30t i 3d. Dziś po miesiącu czasu zobaczymy ile to się zmieniło. Jak bym urodziła 2tyg przed terminem to się nie pogniewam :)
Mnie około ,05 cm się skrocila. Choć nie do końca wiem czy faktycznie bo mój lekarz to taki sciemniacz jest nie chce mnie denerwować. I tak zawsze lawiruje żeby nie mówić ile ta szyjka właściwie ma. Zawsze muszę z niego wyciągać to info. :) 2 tyg to mnie też by pasowało bo już momentami mam dość. Choć mam taki ładny termin z usg na dzień dziecka :)
 
my też postanowiliśmy że w dzień w którym skończę 36t i jeszcze sie nie rozpakuje to wreszcie spróbujemy. Z was wszystkich to ja jestem najbardziej wyposzczona bo w ciąży udało nam się tylko raz w 13tc, a później już był zakaz... I jak sobie jeszcze pomyślę o okresie połogu to chce mi się plakać.

w57vyx8dubspq12k.png
Ojjj... U nas szaleństw tez jakoś z częstotliwością nie było i teraz nie ma ale ... ciekawe jak to później będzie z dzieckiem w pokoju obok ...:)

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja od znajomej słyszałam, że często się zdarza, że jeśli rodzice byli wcześniakami to maleństwo też będzie wcześniakiem. Koleżanka urodziła 4 tygodnie prze terminem, a sama urodziła się 3 tygodnie przed terminem, podobnie jej mąż.
U mnie też wszytko na to wskazuje że Młody wszesniactwo odziedziczy po mnie:p Ale cieszę się że ma już te niecałe 2,5 kg(o ile można wierzyć ust). Bo nie chciałabym żeby był taki malutki. Mój B za to się bardzo duży urodził 4600 g, aż mu bark wylamali przy porodzie :(
 
reklama
my też postanowiliśmy że w dzień w którym skończę 36t i jeszcze sie nie rozpakuje to wreszcie spróbujemy. Z was wszystkich to ja jestem najbardziej wyposzczona bo w ciąży udało nam się tylko raz w 13tc, a później już był zakaz... I jak sobie jeszcze pomyślę o okresie połogu to chce mi się plakać.

w57vyx8dubspq12k.png
Chciałabyś ;) ja ledwo dowiedzialam sie o ciazy, a tu krwawienie i szpital w 7 tyg, od tego czasu szlaban [emoji19]




 
Ostatnia edycja:
Do góry