reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Mi zawsze mówili że jeśli jest do 140 to jest ok. Tyle że ja mam wysokie ciśnienie zawsze ale czasami zdarza się teraz ze mi spada do 100 i się czuje wtedy jakbym miała umierać.. Nie jestem przyzwyczajona do tak niskiego ale ja myślę że u mnie przez pogodę tak jest. Każda zmiane większą odczuwamy do póki jest w granicach to może nic się nie dzieje? Kontroluj 3x dziennie o tych samych porach i będziesz wiedziała co się dzieje :)
Moje normalne to 90/70 gora 119/80

Dlatego przy 130 czy 140 to mi glowa wybucha

 
reklama
A mnie dziś bolały krzyże i miałam wtedy dziwną macicę. Tak jakby nie było żadnego "brzucha" tylko dziecko pod skórą . Tak było dokładnie widoczne. Nie wiem czy to był skurcz czy co. Dwa razy to mi się zdarzyło. Wzięłam no-spe i przeszło,ale teraz obawiam się bóli krzyżowych podczas porodu. A brzuch nic a nic nie bolał.
 
Dziewczyny czy to normalne...

Bylam.wczoraj na IP bo mialam cisnienie 140/95, bolala mnie glowa i wgl czulam sie jak pijana, wypieki na buzi i goraco..

Zanim mnie przyjeli minelo 1.5h na krzeselku i mialam 119/80 stwierdzili, ze nie umiem mierzac cisnienia (ojcu mierzylam 6 lat choroby po 3 razy dziennie wiec to nie mozliwe zreszta 2 ciaze juz mialam cosnienie i gestoze)

I dzis od rana test robie..wstalam zeobilam sobie wode z cytrynka i platki na sniadanie usiadlam i od razu zmierzylam a tam.140/90

Po 5-10 min juz spadlo na 120/80

Glowa mnie boli 24h

Czy cosnienie moze sie tak wahac?

Mój lekarz nie kazał panikowac jak pojawi się taki pomiar.
Jeśli będzie się utrzymywać 6 godzin to wtedy jechać do niego lub na IP. Ale takie skoki są normalne tym bardziej jak piszesz ze wróciłaś z.kuchni itp.
U mnie też tak jest.
Ale moje najniższe ciśnienie obecnie to 136/82 podniosło się w ostatnio czacie, przez zaawansowany wiek ciąży i dlatego.
Nie martw się.

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A nawet jak byłam w styczniu w szpitalu z Holterem to wydruk pokazał kilka skoków nawet 150/100 to żadne leczenie nie zostało wdrożone. Nie robi się tego profilaktycznie. Tylko dopiero jak się utrzymuje podwyższone.

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Teraz dopiero widzę różnice w tygodniach ;) ja jutro zaczynam 32 a to krok milowy w porównaniu z Waszymi 35 gdzie poród juz za rogiem ;) fajnie macie bo Wy będziecie tulily maluszki a ja się będę wiła w bólach ;) a jak mi się opóźni ???

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
Ja dzis zaczynam 31 tydz. Jeszcze 2miesiące a dziewczyny juz tu nam rodzić zaczynaja :D

5djylbetecfse5n6.png
 
reklama
Hej no ja też właśnie was doczytalam i kurcze faktycznie mam tak samo jak ty Zając według usg termin na 22-23 czerwca i to jest tak odległe że hohoho a u was już taka naprawdę końcówka [emoji33] to kto tu z nami tymi ostatnimi zostanie jak już będziecie miały swoje szczęścia przy sobie? [emoji15][emoji6]

f2w3rjjgvkjhkndh.png
 
Do góry