reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja mam 72,5 ale z tego 4,5kg przytyłam. Chyba taka gruba nie byłam :D bo BMI 22 ileś :)
Musialabym zerknac w ksiazeczke ciazy ale chyba od 5 msc przybywa mi 3-4 kg w msc ... ;) ale moja mama mowi ze ona ze mna przytyła 15 kg i od razu jej spadlo przy kp wiec moze geny zrobia swoje ;) myslcie co checie ale poki z dzidziutem jest wszystko OK moim zmartwieniem glownym jest moja waga ;) ale zawezme sie i wroce do tych 58 kg ;)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
reklama
Musialabym zerknac w ksiazeczke ciazy ale chyba od 5 msc przybywa mi 3-4 kg w msc ... ;) ale moja mama mowi ze ona ze mna przytyła 15 kg i od razu jej spadlo przy kp wiec moze geny zrobia swoje ;) myslcie co checie ale poki z dzidziutem jest wszystko OK moim zmartwieniem glownym jest moja waga ;) ale zawezme sie i wroce do tych 58 kg ;)

p19u9jcg81ehxczt.png
oby. moja wyszła ze szpitala w dżinsach z przed i wagą -2 kg. Też bym tak chciała [emoji23]

w57vyx8dubspq12k.png
 
Hej Dziewczyny
Ja pierwszą Corke urodziłam dokładnie 1 dzień po terminie.[emoji4] Ale wydaje mi się, że teraz pójdzie ciut szybciej. Może juz mam sklerozę ale wydaje mi się, że Córka była spokojniejsza w brzuszku no i nie mialam tyvh przepowiadaczy tak dużo jak teraz... Pewnie tryb życia ma tutaj duzo do gadania, bo pierwsza ciaza to była sielanka- bez dziecka, mieszkając z mamą, ktora wyreczała mnie we wszystkim prawie. Teraz mama wpada raz w tygodniu na 3 godzinki i to wszystko i musimy dawac rade z Corka same. Nie jest tak źle [emoji4]
Co do wagi to ja przytylam 7-8 kg wiec niby ok ale juz przed ciąża troche sobie pozwoliłam i jak dobrze czuje sie i wygladam z waga 58 kg tak wazylam 63 kg...
Z Nikosia przytylam 13 kg przez cala ciążę. Tez bym chciała sie w tych liczbach tym razem zamknąć [emoji4] ale jak nie to trudno...
Tamtym razem szybko schudlam i to sporo bo wazylam 56 kg i wygladalam jak szczur. Wszysvy sie dziwili co ja takiego robilam...no cóż samotne macierzyństwo nie jest łatwe heheh . Teraz owszem nie jestem sama ale to tak w teori bo w praktyce mam faceta w domu 3 miesiace a później 3 miesiace sama.
Kurde ale zawalilam post cyframi[emoji23]
Lubie porównywać pierwszą ciążę z drugą... Niemal wszystko jest inaczej.[emoji4]
Bellax super, że brzuszek sie uspokoił.

nzjdskjoiienufcs.png


km5scwa1f5jn9xfj.png
 
Ja zaczynałam z waga 52 miesiąc temu miałam na wizycie 60,5 a teraz na ostatniej wizycie będąc już na diecie spadło do 59,5 więc do końca pewnie niewiele przybiore grunt że Jasiek zdrowo rośnie [emoji4]

f2w3rjjgvkjhkndh.png
 
A co do wywołania ciąży to będę się stosować do 5 "S" mamy ginekolog [emoji12] oczywiście tak pół żartem pół serio bo jak się będzie miał urodzić tak się urodzi i żadne mycie okien go nie ruszy [emoji16]

f2w3rjjgvkjhkndh.png
 
Ach gdyby tak dało się nad tym panować, bo tak naprawdę nie do końca się da. Mnie od kilku dni apetyt wzrósł chyba pięciokrotnie. Dużo, naprawde dużo piję, jem owoce a i tak glodna jestem jak wilk...i do słodkiego mam ciągoty straszne. Śmieszne to bo ogólnie nie będąc w ciąży to nie przepadam za slodkim- raczej pizza, chipsy, śledzik, oliwki, ogorki itp.
Teraz na myśl o śledziu czy ogorku mnie mdli.
Ciąża to dziwny stan[emoji3]

nzjdskjoiienufcs.png


km5scwa1f5jn9xfj.png
 
Heh to ja już dzisiaj na krawędzi 69,9.
Oglądałam jakiś program że sygnał do rozpoczęcia porodu pochodzi od dziecka. Niepamietam już dokładnie o co chodziło, ale daje naszemu ciału jakiś znak żeby zaczęło wydzielac oksytocyne.

m3sxyx8dzur8ghzn.png

To jedna z teorii. Tyle, że na dziecko tez właśnie działają hormony, które mu mówią "już".

Ja obecnie mam 61,4. Startowałam z 53. Przy synu doszłam do 68, teraz myślę, że bedzie 65 maks. A i tak czuję się jak hipopotam.
 
ja od ukończenia 18 lat do 30 roku życia ważyłam od 48 do 52 kg , wzrost 164 cm .Jak tylko skończyłam 30 lat mój metabolizm nagle zwolnił i zaczęłam stopniowo przybierać na wadze do 64 kg tyle ważyłam 2 lata temu, udało mi się zgubić 6 kg i moja waga zatrzymała się na 58 kg .Własnie do tych 58 kg będę dożyć do po ciąży .
 
Witam prawie "poswiatecznie". Bylismy u tesviow na swieta, wiec wczoraj 230 km w jedna, teraz 230 m w druga strone. Ale czuje sie dobrze, wiec luzik. Wczoraj tylko w kregoslup mi cos "weszlo", a wlasciwie "przeszlo" bo z reguly mam ucisk na prawy posladek, a przeszlo mi na lewy bok [emoji6]

Dziewczyny ze skurczami trzymam kciuki, aby wszystko sie uspokoilo!

Co do ktg to czasem dziwnie pokazuje, jak rodzilam i mialam skurcze dochodzace do 100 to bolalo troche, a pozniej przy niecalych 20 wylam z bolu. Takze ktg tez niezawsze jest obiektywne.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam prawie "poswiatecznie". Bylismy u tesviow na swieta, wiec wczoraj 230 km w jedna, teraz 230 m w druga strone. Ale czuje sie dobrze, wiec luzik. Wczoraj tylko w kregoslup mi cos "weszlo", a wlasciwie "przeszlo" bo z reguly mam ucisk na prawy posladek, a przeszlo mi na lewy bok [emoji6]

Dziewczyny ze skurczami trzymam kciuki, aby wszystko sie uspokoilo!

Co do ktg to czasem dziwnie pokazuje, jak rodzilam i mialam skurcze dochodzace do 100 to bolalo troche, a pozniej przy niecalych 20 wylam z bolu. Takze ktg tez niezawsze jest obiektywne.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Ooo to ja mam takie pytanie do Ciebie ,bo mnie dzieli 300km z tesciami i jak synek podróż znosi? Głównie śpi czy zabawiać go trzeba? Często przerwy robicie?
 
Do góry