reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

z tym dbaniem o siebie , to proponuję przyjechać do Irlandii .Tu nikt nikogo nie ocenia , tu ludzie chodzą jak chcą .Ile to razy widziałam mamę która w piżamie wyskoczyła z auta po mleko czy chleb .Na początku był to dla mnie szok , a teraz już się przyzwyczaiłam . Podoba mi się to że nie ma presji , że trzeba być zawsze super ubranym i mieć full makeup . Za to jak przychodzi impreza to Irlandki potrafią się tak odstrzelić że szok .Byle wyjście do baru wieczorem a one rezerwują fryzjera , manicury .do tego obcasy i sukieneczki w cekiny :) . Już dawno nauczyłam się żeby nie oceniać innych i jestem zdrowsza dzięki temu .

To samo w Norwegii


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mój mąż ma tak samo i ja go bez skrupułów szturmem/budzę i mówię "na boczek ". Może niech Twój robi tak samo.
Problem jest taki ze mój mąż najbardziej się boi mojego bezdechu , co z tego że mnie delikatnie szturchnie , jak po chwili znowu się odwracam i zaczynam chrapać .Jak śpię na boku jest ok , ale jak zostać w tej pozycji .Są te poduszki te wielkie co się między nogi wkłada ale czy to pomoże ? Dziś na próbę zwinę jak naleśnik dużą zapasową kołdrę i taką poduszkę sobie zrobię i zobaczymy .
 
Problem jest taki ze mój mąż najbardziej się boi mojego bezdechu , co z tego że mnie delikatnie szturchnie , jak po chwili znowu się odwracam i zaczynam chrapać .Jak śpię na boku jest ok , ale jak zostać w tej pozycji .Są te poduszki te wielkie co się między nogi wkłada ale czy to pomoże ? Dziś na próbę zwinę jak naleśnik dużą zapasową kołdrę i taką poduszkę sobie zrobię i zobaczymy .
Jak po chwili się obracasz to wątpię że to coś da ale spróbuj. A jeżeli on się boi o bezdech no to zależy jakie to chrapanie jest. Najlepiej byłoby nagrać i zkonsultować.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja również wątpie czy to pomoże. Ja się bardzo kręce w łóżku i ta poduszka też lata a rano najczęśniej jest na ziemi. Fajny pomysł z kołdrą zwiń i zobacz czy pomaga. 3mam kciuki , żeby to był tylko urok ciąży.

f2w3rjjgwqepia0h.png
 
Mam poważny i troszkę wstydliwy problem , od 2 - 3 miesięcy strasznie chrapie , dziś mój mąż poszedł w nocy spać do innego pokoju .:( bo nie mógł spać przez moje chrapanie . Nie wiem czemu tak jest zasypiam na boku ale w nocy układam się na plecach i wtedy się zaczyna . Nigdy wcześniej nie chrapałam :(
Wstydliwy ? e tam :) jeszcze do meza ? ;) ja tez zaczelam chrapac ale sie tym nie przejmuje - moj chrapie caly czas. Przed wczoraj zasnelam na fotelu na rzesach i mnie moje chrapanie obudzilo [emoji23] dobrze ze szwagierka mi rzes na brwi nie przykleila za to [emoji23]

p19u9jcg81ehxczt.png
 
reklama
Do góry