reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Czy każda wymiana odmiennych zdań musi być od razu kłótnią?
A gdzie miejsce na polemikę?


oar8pg4n1kii9v0d.png

Do mementu w którym się robi nieprzyjemne dla stron.
 
reklama
tak tak myślałam nawet są siedzące ale zawsze może mi z niej zejść a z pasów np w podwojnym wózku nie wyjdzie :) kurcze gdyby miał 3-4 latka to ta dostawka była by idealna a tak to jeszcze malutki ten dwulatek no i śpi na spacerach

svchs65gg8talrm7.png
Mój będzie mieć okolo 2 lata i 3 mięs, w sumie wiecej czasu na podwórku czy ogródku spędzamy a na krótki spacer mam szelki, żeby nie uciekł pod samochód.

Jedna Pani ma blizniaki i ona z takimi maluchami sama za rączki do parku chodzi a mieszka dużo dalej niz ja. Jestem pełna podziwu :)
 
Mój będzie mieć okolo 2 lata i 3 mięs, w sumie wiecej czasu na podwórku czy ogródku spędzamy a na krótki spacer mam szelki, żeby nie uciekł pod samochód.

Jedna Pani ma blizniaki i ona z takimi maluchami sama za rączki do parku chodzi a mieszka dużo dalej niz ja. Jestem pełna podziwu :)
My za moment też się przeprowadzamy do nowego mieszkania i tam mamy ogródek może się uda bez podwójnego wózka :)

svchs65gg8talrm7.png
 
Ja nie miałam cytomegalii , toksoplazmozy i wielu innych o których piszecie w tym badania ginekologicznego, bo u nas się nie robi .Tak się prowadzi ciąże w Irlandii i nic z tym nie zrobię .Czy jestem z tego powodu załamana ? oczywiście że nie , u nas są takie procedury a w Polsce inne . Jak narazie mój lekarz jest zadowolony z postępu mojej ciąży , ja sama czuję się dobrze , więc trzymam się myśli że wszystko jest ok . Oczywiście każda dziewczyna może sobie robić badania tak często jak zechce , oraz prosić lekarza o zlecenie dodatkowych i ja to rozumiem i szanuję .Wiadomo że każda z nas chce szczęśliwie donosić i urodzić zdrowego bobaska .
 
reklama
Dziewczyny pomocy, ja znowu chyba chora, leje się z nosa..... Nie wiemczy siedzieje ledwo się wygrzebalam z anginy, załamana jestem!!!!!!
 
Do góry