reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Wychodzi mała spinka . Ale co do tych badań to serio dla mnie powinny być. Szczerze dla mnie chore jest jak ktoś bada cytomegalie, toxoplazmoze itp . A badania ginekologicznego nie ma. Bo raczej prawdopodobieństwo , że ktoś ma problemy z szyjka jest większe od niektórych badan co robimy w ciąży niektóre zdarzają się rzadko w praktyce.
Co do tych nie badanych ciekawi mnie jedno jak nie bylyscie na fotelu to rozumiem , że cytologi też nie miałyscie robionej. Albo biocenozy pochwy. Dlatego wolę swojego ,, słabego,, lekarza niż profesorka co ma mnie w dupie [emoji4][emoji4]

Cytologię miałam i czystość pochwy tez.

A dla mnie ciekawe są różne podejścia do prowadzenia ciąży w zależności od kraju. Kilka z Was pisało, jak wyglada to za naszą granicą. Czasem lepiej, sumarycznie chyba jednak wychodzi, że w większości gorzej. I mimo, że mamy te same czasy , dostęp do podobnego sprzętu i badań to w rożnych krajach są rożne podejścia.


oar8pg4n1kii9v0d.png
 
reklama
Cytologię miałam i czystość pochwy tez.

A dla mnie ciekawe są różne podejścia do prowadzenia ciąży w zależności od kraju. Kilka z Was pisało, jak wyglada to za naszą granicą. Czasem lepiej, sumarycznie chyba jednak wychodzi, że w większości gorzej. I mimo, że mamy te same czasy , dostęp do podobnego sprzętu u badań to w rożnych krajach są rożne podejścia.


oar8pg4n1kii9v0d.png
Tylko chciałabym zobaczyć statystyki z tamtych krajów poronień i nie wykrytych wad płodów. I dzieci które potem umierają. Jeżeli można z czegoś korzystać i zapobiegać to powinno się odrazu . Ja jestem takiego zdania. Nie ma co się porównywać do innych krajów. Tylko być dumnym z naszego . Niech biorą przykład. [emoji4]
 
Ja na ostatniej wizycie miałam usg przez brzuszek i sprawdzał pan doktor wszystko, mówił ,że szyjka jest w porządku , ale i ile ma to mi nie powiedział.Muszę się na następnej wizycie popytać , no i przede mną połówkowe i może tam będzie sprawdzana. Ja miałam też sprawdzane ph , czy nie ,mam jakieś infekcji, bo ja nic nie czuję i też doktor sprawdził,że jest dobrze.
 
Przeczytaj całą tą rozmowę od początku bo chyba masz problem z czytaniem ze zrozumieniem. Pierwsza lub druga moja wypowiedź zaczynała się od tego że to że ktoś ma, nie znaczy że druga też będzie mieć. Dlaczego na siłę próbujesz zawsze postawić na swoim i przekonać do swoich racji :)? My tylko napisaliśmy że warto poprosić lekarza o to badanie. Tyle...

w57vyx8dubspq12k.png

Zaczyna się robić nie sympatycznie, myśle ze zarówno ty jak i reszta potrafimy czytać ze zrozumieniem ale mamy inne spojrzenie na sprawę zreszta nie tylko ta.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
tak tak myślałam nawet są siedzące ale zawsze może mi z niej zejść a z pasów np w podwojnym wózku nie wyjdzie :) kurcze gdyby miał 3-4 latka to ta dostawka była by idealna a tak to jeszcze malutki ten dwulatek no i śpi na spacerach

svchs65gg8talrm7.png

U mnie tez śpi na spacerach. Dlatego przestałam wychodzić z wózkiem, bo potem idzie spać o 22-23. No i okazało się, że bez wozka super sobie radzi. Oczywiście póki co tylko na tych krótszych spacerach 1-2 km od domu.
Syn ma 2,5 roku. Wózek mam zamiar schować całkowicie w kwietniu. A o dostawce myślałam takiej stojącej.


oar8pg4n1kii9v0d.png
 
reklama
Myślę że każda z nas może inne spostrzeżenia może wyrazić swoje zdanie. Niech się skończy to przed krytyka i będzie ok. Luzik kobiety każdej z nas zależy przecież tylko na dobru dzieci nie na kłótni jak im to zapewnić :)

Czy każda wymiana odmiennych zdań musi być od razu kłótnią?
A gdzie miejsce na polemikę?


oar8pg4n1kii9v0d.png
 
Do góry