reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

uffff nadrobiłam 20 stron :) Witam się niedzielnie gratuluję wizyt i poznania płci myślę ze chłopcy zdecydowanie są w większości ale to trzeba czekać na aktualizację tabelki żeby faktycznie sprawdzić :)
ja we wtorek również idę na połówkowe ktoś jeszcze 24 stycznia się wybiera?

svchs65gg8talrm7.png

Hej;)
Ja tez mam wizyte we wtorek;) o 15:00, a Ty?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

//www.suwaczki.com/tickers/w57vskjocj35t3nn.png
 
reklama
Dzień dobry niedzielnie :) w końcu się wyspałam ale az głowa boli ;) suchy kaszel dalej mnie męczy... dziś rano chyba dostałam małego kopniaka, a później czułam twarde coś w brzuchu z prawej strony co przeplynelo sobie dalej;)
Majka czemu się kłócić po nocy ?

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Dzień dobry niedzielnie :) w końcu się wyspałam ale az głowa boli ;) suchy kaszel dalej mnie męczy... dziś rano chyba dostałam małego kopniaka, a później czułam twarde coś w brzuchu z prawej strony co przeplynelo sobie dalej;)
Majka czemu się kłócić po nocy ?

p19u9jcg81ehxczt.png
Aj kłótnia niby nie można tego nazwać chociaż jak na nas to było ostro. Poszłam po niego do jego kolegi i kazalam mu wracać do domu. Pierwszy raz tak zrobiłam ale trudno. Od poniedziałku ma zakaz alkoholu. Zobaczymy na ile czasu uda mi się ustawić go do pionu. Siedzi na zwolnieniu i w dupie mu się poprzewracało.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aj kłótnia niby nie można tego nazwać chociaż jak na nas to było ostro. Poszłam po niego do jego kolegi i kazalam mu wracać do domu. Pierwszy raz tak zrobiłam ale trudno. Od poniedziałku ma zakaz alkoholu. Zobaczymy na ile czasu uda mi się ustawić go do pionu. Siedzi na zwolnieniu i w dupie mu się poprzewracało.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom

Oj. Dobrze zrobiłaś jak przegial :) nie denerwuj się już:*

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Aj kłótnia niby nie można tego nazwać chociaż jak na nas to było ostro. Poszłam po niego do jego kolegi i kazalam mu wracać do domu. Pierwszy raz tak zrobiłam ale trudno. Od poniedziałku ma zakaz alkoholu. Zobaczymy na ile czasu uda mi się ustawić go do pionu. Siedzi na zwolnieniu i w dupie mu się poprzewracało.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Chyba bym zatłukła ale niektórzy faceci to jak dzieci [emoji58] matko! Mój wczoraj był w kinie ale miał imieniny żal mi go było bo nawet nie chciał iść bo ja z dziećmi

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aj kłótnia niby nie można tego nazwać chociaż jak na nas to było ostro. Poszłam po niego do jego kolegi i kazalam mu wracać do domu. Pierwszy raz tak zrobiłam ale trudno. Od poniedziałku ma zakaz alkoholu. Zobaczymy na ile czasu uda mi się ustawić go do pionu. Siedzi na zwolnieniu i w dupie mu się poprzewracało.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
[emoji9] ustaw go masz racje [emoji6]


w57vxzkr0voyai9q.png
 
reklama
Do góry