reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Byłam przed chwilą w sklepie i wczoraj na spacerze, męczy mnie już ten ból kości łonowej czy czegoś tam. Myślałam że może trzeba to rozchodzić ale nic nie pomaga a nie chcę pogorszyć. Ciężko ubrać buty, obrócić się w łóżku. Masakra, no wyżaliłam się :D

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Boszzz...ja mam to samo...co najmniej jakby sie spojenie rozeszlo...



c55f3e3kq403a9og.png
 
reklama
No i czekam sobie w poczekalni no i znowu jest opóźnienie [emoji34] nie wiem po co te godziny są ustalane [emoji35][emoji51][emoji34]

16udskjopmtfyunf.png
 
Dziewczyny ja w poprzedniej ciąży miałam rozejście spojenia łonowego i mnie bardzo pomógł pas taki specjalny dostępny w sklepach ortopedycznych. Polecam bo po paru dniach stosowania dolegliwości bólowe znacznie sie zmniejszyły.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzien dobry , właśnie będę nadrabiać. 20 stron do przejrzenia ;) tak szybko skrobiecie hihi. Właśnie wróciłam z takiej jakby wycieczki krajoznawczej z wyspy sobieszewskiej w Gdańsku w ramach jednego z przedmiotów na uczelni. Gdyby snieg tak nie padał to byłoby super. Dotlenilam się na maxa.
1484318077-aaaaaa.jpeg

Pozdrawiamy z nad zimowego morza


7v8r9jcg9vxigot5.png
 
My już po wizycie Helenka rozwija się idealnie tak twierdzi pan doktor, wszystkie narządy wporzadku wazy 371 gram . Nie byłabym sobą gdybym nie zapytała o mój brzuch powiedział ze jest spory zapytał ile przytyłam powiedziałam ze 8 kg powiedział ze teraz powinnam tyć 1 kg na miesiąc . Potem się śmiał z mężem ze należy zamknąć lodówkę ja po wyjściu z gabinetu oczywiście się popłakałam lekarz był miły ale liczyłam na inna odpowiedz. Chyba faktycznie ostatnio za dużo węglowodanów


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
No jestem już po[emoji4] Nic nowego się nie dowiedziałam Ale czego tu wymagać jak dwa dni temu było połówkowe [emoji38] Ale cwaniak chciał mi dac namiar na swojego kolegę żeby mi zrobił tę echokardiografie płodu PRYWATNIE a ja mu na to że p. Doktor mówiła że to na skierowanie [emoji4]a on Zonk[emoji28] wszędzie kasa i kasa trzeba mieć oczy dookoła głowy [emoji6]

16udskjopmtfyunf.png
 
My już po wizycie Helenka rozwija się idealnie tak twierdzi pan doktor, wszystkie narządy wporzadku wazy 371 gram . Nie byłabym sobą gdybym nie zapytała o mój brzuch powiedział ze jest spory zapytał ile przytyłam powiedziałam ze 8 kg powiedział ze teraz powinnam tyć 1 kg na miesiąc . Potem się śmiał z mężem ze należy zamknąć lodówkę ja po wyjściu z gabinetu oczywiście się popłakałam lekarz był miły ale liczyłam na inna odpowiedz. Chyba faktycznie ostatnio za dużo węglowodanów


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana nie przejmuj się. Ja w pierwszej ciąży przytyłam lekko 23kg. I raz w 2 tyg 5 kg. Wiem że to było przez to , że jadłam. Lekarz też mi powiedział i to dosadnie że przegiełam pałe. Mówił z mogę jeść ile chce i co chce ale zdrowo. Bo jestem młoda i potem będę płakać. I miał rację potem musiałam się odchudzać . W ciąży potrzeba więcej zapotrzebowania kalorycznego ale to malutko tyle co plasterek sera żółtego.
Jeżeli z czystym sumieniem stwierdzasz że pozwoliłas sobie za dużo to ja radzę się kontrolować. Ja juz w tej ciąży mam zamiar nie przytyć więcej niż 16 kg. Zaczynałam z waga ok 52 kg. I już mam 3 kg na plusie ( 18 tydz). Jem słodycze ale jak waga mi za dużo skoczy to je odstawiam odrazu. Lekarz mówi to bo dba o nas . To nie jest jego złośliwość. Niestety to my czasem sobie same krzywdę robimy. [emoji4] sama tego doświadczyłam.
 
reklama
Tynka...ja nie wiem gdzie Ci te dodatkowe kilogramy poszły...chyba w uszy.
A z drugiej strony 8 kg to sporo, zważywszy ze tak naprawdę dopiero teraz waga nabiera rozpędu.
Sprawdź sobie kalkulator wagi dla siebie w ciąży i będziesz wiedziała ile możesz tyć. Ja mam 0,5-0,7kg, ale tygodniowo, więc jeśli lekarz mówi, ze Ty możesz tylko 1 to tak jakby kazał Co iść na dietę [emoji12]
A w ostatnim miesiącu ciąży to waga rośnie 1-2kg tygodniowo nawet.


oar8pg4n1kii9v0d.png
 
Do góry