reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Suelen boskoooo !

svchs65gg8talrm7.png
 
reklama
Suelen wow jaka obsluga. Rewelacja, fajnie ze zostałas poważnie potraktowana. Kurcze zabrzmi to glupio ale zazdroszczę Ci tego antybiotyku... mi lekarz dzisiaj powiedzial, że nie trzeba a jak dzwoniłam do gina to stwierdził że raczej trzeba ale jutro nie przyjmuje i Ju sama nie wiem dokąd się udac. Po paracetamolu mam 39 i ledwo funkcjonuje... a o gardle nawet nie wspominam, nie pamiętam żeby kiedyś tak bolalo.

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wrocilam :)

Wizyta trwala 1,5 godzin, czuje sie dopieszczona i wszystkie moje pytania zaspokojone, po kolei:
- na to ucho, bole, oraz widok ze wezly chlonne powiekszone dostalam Duomox 2x1 przez 10 dni
- antybiotyk zadziala tez na infekcje w nerkach, ktora lekarz zlekcewazyl, bo leukocyty bardzo liczne i bialko w moczu to zle, plus bardzo liczne szczawiany
- dostalam zelazo zwiekszone, bo w porownaniu z wynikiem z listopada tendencja spadkowa jest
- infekcja, swedzenie i uplawy nie zostaly zlekcewazone tylko dostalam jakis lek do aplikacjo wew
- zmiana samego folika na witaminh dha mama, gdyz widac po morfologii, ze z jedzenia nie uzupelnie witamin
- duphaston zmienila mi na luteone dopochwowa
- usg wszystko ok, serducha bija, malenstwa rosna, jedno lozysko ma na przedniej scianie i dziala jak poduszeczka dlatego moge pozniej czuc ruchy, a druga jak odbicie lozysko na tylnej scianie macicy
- na nastepna wizyte morfologia, mocz i odczyn coombsa czy jakos tak


Super ze lekarz poswiecil ci tyle czasu.Uwazaj na siebie i odpoczywaj.Antybiotyk na pewno zadziala.
 
Karina u mnie jak sie dowiedzial lekarz o stanie podgoraczkowym to mowi, ze to juz zwalczac trzeba. Ale dzis internista nic nie chcial mo dac, dopiero ginekolog zadzialal.



 
Karina idz do innego lekarza koniecznie! Poszukaj kogos kto ma dobre opinie... Przecież taki stan moze bardziej zaszkodzic niz lekcewazenie... Co za lekarze masakra!
Suelen super ze tak dobrze sie Toba Pani doktor zajela... Nie ma to jak wizyta "po znajomosci"
Wszystkim innym ktore przyniosly tak dobre wiadomosci serdecznie gratuluje! :*

oar8s65gmlqg37sx.png
 
Suelen cieszę się,że u maluszków wszystko dobrze :) i wygląda na to,że trafiłaś na porządnego gin także super ;)
 
reklama
Tylko mnie upewnilyscie, że on nie miał racji. Mowi, że do 39 gorączka jest dobra a ja leze i nie mam siły wstac, nie mówiąc o opiece nad 1.5 rocznym synkiem. Dobrze, że jestem u rodzicow. Kurcze juz sama nie wiem gdzie isc, jestem w małej miejscowości i dobrego lekarza nie ma. może się przejadl na pogotowie jutro

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry