reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja wyraziłam takową chęć wtedy i dooopa :p
może poprostu przypadkiem cie pominęły :) trzeba się dopominać ;) sprawdźcie skrzynki ;) ja też jakiś czas nie wiedziałam że mam dostęp;)

w57vyx8dubspq12k.png
 
reklama
Suelen jejku trzymam kciuki, oby szybko przeszło plamienie i infekcja.

Zając mi się wydaje, ze to za wysoko na tym etapie- tuż pod pepkiem, aby czuć ruchy.
 
Kiedy był tworzony wątek zamknięty było nas dużo leć nie wszystkie się udzielały. Nie miejsce pretensji do adminek bo.moze to faktycznie tylko małe zamieszanie i wszystko się wyjaśni. Ja tez dowiedzialam się no tym wątku później.

Suelen ja z infekcja mecze się od trzech miesięcy. Walczymy różnymi lekami ale trzyma się mnie cos paskudnego[emoji22]

 
Hej dziewczyny jestem chora... Ledwo zyje... Wybaczcie
Pisalam do glownego admina przef swietami w sprawie 3 dziewczyn bodajze ktore sie do mnie odezwaly ale nie mam odpowiedzi narazie.
Prosze jesli ktos chce jeszcze dolaczyc napiszcie mi priv i bede pisala jeszcze raz w celu dostepu

oar8s65gmlqg37sx.png
 
Ja również nie mam dostępu do zamkniętego pomimo zgłoszenia checi a tak swoją drogą to moderatorka Beata bardzo rzadko się ostatnio udziela i chyba zapomniała kto Ją wybrał :D no nic prosić się nie będę na bank :) dobrze że tu mamy siebie nadal :D

svchs65gg8talrm7.png
 
reklama
Do góry