reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Ja mam cukier ok ale dużo słodyczy jem to nie wiem jak teraz hehe

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
W te święta to nie jadłam nic prócz słodyczy [emoji23][emoji23][emoji23]. A jak u was z wagą? u mnie cały czas mniej niż przed ciąża. Powinnam się zacząć martwić?

w57vyx8dubspq12k.png
 
W te święta to nie jadłam nic prócz słodyczy [emoji23][emoji23][emoji23]. A jak u was z wagą? u mnie cały czas mniej niż przed ciąża. Powinnam się zacząć martwić?

w57vyx8dubspq12k.png

Myśle ze u każdej z waga inaczej. U mnie Ok 2 na plusie... cos sie boje ze w tej ciąży bedzie więcej niz poprzednio :) (14kg)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
W te święta to nie jadłam nic prócz słodyczy [emoji23][emoji23][emoji23]. A jak u was z wagą? u mnie cały czas mniej niż przed ciąża. Powinnam się zacząć martwić?

w57vyx8dubspq12k.png
Sądzę , że nie musisz się martwić . Jakbyś nie jadła i np wymiotowala , nie miala apetytu. To wtedy można by się przejmować. Ale jak normalnie jesz wszystko to jest ok. Po 20 tyg. Waga powinna stopniowo wzrastać. Znam przypadki , że koleżanka nie tyła. A potem to w 2 tyg jej potrafiło 5kg przybyć. Biedna bo była potem cała w rozstępach .[emoji9][emoji106]
 
Hejka, jestem już po. Niestety płci nie poznałam, maluch tak się wygiął że w żaden sposób nie mogliśmy podejrzeć kto się tam chowa ;-) no niestety, nawet nie wiem ile ma cm bo nie dalo się zmierzyć.. trzeba czekać.

Niestety dostałam skierowane do szpitala na założenie Holtera, ja nie lubię szpitali a muszę tam być dwie doby :-/ grr. Ciśnienie niby w górnych granicach normy, ale lepiej sprawdzić co dzieje się wieczorem i w nocy.
Ale doktor powiedzial że może wtedy uda się zrobić usg ;-)

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wlasnie! Smarujecie sie minimum 2 razy dziennie :) ja uniknęłam w ten sposób rozstępów. W końcowej fazie to z 5 razy dziennie sie smarowałam. Biust nie tak często i miałam po jednym rozstępie a niewiele mi przybyło w biuście. Bardziej na brzuchu bym sie spodziewała. Czyli smarowanie działa :) tylko trzeba byc systematycznym.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja szczerze boję się stanąć na wagę [emoji33]ostatnio było 3kg na plusie ale to przed świętami. Postanowienie noworoczne - koniec słodkiego i zapytam na wizycie lekarza czy mogę już ćwiczyć bo słabo to widzę. Nie dość że jestem starsza to od początku ciąży prowadzę oszczędny tryb życia. Na pewno nie wyjdzie mi to na dobre, plan był inny :(

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry