reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja już może nie będę czytać co w ciazy można a czego nie bo chyba z głodu i pragnienia umrę [emoji23] ale herbatkę odstawiam . I spróbuję kompoty i syropy owocowe ;-) u mnie 17 tc a jeszcze 2 kg mi brakuje do wagi sprzed ciazy [emoji52] a znacie jakieś kremy na swedzace sutki? Strasznie mi dokuczaja ostatnio :/ nie wiem czy może oliwka smarowac i nawilżac czy jak ??

ckaiyx8dnvrdhn2p.png
Eeee ja robię co chce i na co mam ochotę :D
i ja się witam z rana Mąż i synek smacznie sobie śpią a ja się przygotowuję na 10 na wizytę tak jak mówiłam bez określenia płci nie wyjdę i zostaję na fotelu do świąt :D

svchs65gg8talrm7.png
Dawaj dawaj bo czekam

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja już może nie będę czytać co w ciazy można a czego nie bo chyba z głodu i pragnienia umrę [emoji23] ale herbatkę odstawiam . I spróbuję kompoty i syropy owocowe ;-) u mnie 17 tc a jeszcze 2 kg mi brakuje do wagi sprzed ciazy [emoji52] a znacie jakieś kremy na swedzace sutki? Strasznie mi dokuczaja ostatnio :/ nie wiem czy może oliwka smarowac i nawilżac czy jak ??

ckaiyx8dnvrdhn2p.png
Spokojnie. Wbrew pozorom jest tego bardzo nie dużo :)

f2w3skjoapwrgv7j.png
 
Ja uwielbiam herbatę earl grey , piję codziennie 2 filiżanki .Ciśnienie u mnie w normie , zaparć nie mam , i żelaza mam też ok .Picie herbaty własnie z tych trzech powodów się nie poleca w ciąży .
 
Tak się zastanawiam czy jest jakaś mama która nie chce znać płoci wcześniej ?Moja siostra ma dwoje dzieci i czekała do porodu z tą informacją .Ja bym nie wytrzymała tak jak ona .
 
reklama
siostra mi mówiła że przy pierwszej ciąży jakiś entuzjasta ginekolog się rozpędził i mówi do niej o już widzę będzie pani miała ...... i ona krzyknęła do niego Stop , potem już na wstępnie prosiła przy każdym usg że nie chce wiedzieć .
 
Do góry