reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Tak cytomegalia to cmv. Masz ujemy wynik znaczy sie nie chorujesz, nie widze IgG jak tam jest jest ujemne znaczy ze nie masz przeciwcial i pewnie nie chorowalas.



 
reklama
Serio jest lek na cytomegalie? Ja czytałam trochę na te temat i podobno nie ma na niego leków. Może leczy się jego objawy po porodzie- chociaż medycyny nie konczyłam i nie znam się na tym. Mi lekarz zalecił takie badanie to zrobiłam - na szczęście już przechorowałam wiec u mnie pełen luz. Gorzej z toxoplazmozą. Niestety nie wiem ile kosztowała , bo za pełen pakiet badań z TSH, HIV, toxo zaplaciłam 200zł.

f2w3skjoapwrgv7j.png
Nie wiem czy jest sam lek, chyba nie. Tylko cos tam sie daje dziecku po urodzeniu.

A wiecie czym sie leczy watrobe niemowlecia? podaje sie mu lek uspokajajacy, ktory miedzy innymi regeneruje watrobe.

Ja nikogo nie namawia idz zbadaj sie. ja tylko wytlumaczylam, ze warto. 40zl to nie jest tragedia w porwnaniu z dalszymi kosztami.



 
Dopiero skonczylam was nadrabiać:)
Dziewczyny mam do was pytanie...
Otoz na ostatniej wizycie gin dala mi skierowanie na badania prenatalne.. Napisala nazwisko lekarza do jakiego mam sie udac do szpitala i powiedziala ze bedzie mnie to kosztowac 400 zl.. I mam pytanie do was na czym tqk konkretnie polega to badanie? Czy jest ono konieczne? Bardzo was prosze o pomoc.... ;)
Jestem zielona w tych sprawach i licze na waszą pomoc:)

Napisane na LG-K520 w aplikacji Forum BabyBoom
możesz się umówić do innego byle miał certyfikat. ja płaciłam 320zl. To jest bardzo ważne badanie. sprawdza czy dziecko nie ma wad genetycznych. sprawdzają jak funkcjonuje serce, jakie ma bobas przepływy. to jest usg genetyczne ;) Nie jest konieczne, większość z nas robiła

w57vyx8dubspq12k.png
 
możesz się umówić do innego byle miał certyfikat. ja płaciłam 320zl. To jest bardzo ważne badanie. sprawdza czy dziecko nie ma wad genetycznych. sprawdzają jak funkcjonuje serce, jakie ma bobas przepływy. to jest usg genetyczne ;) Nie jest konieczne, większość z nas robiła

w57vyx8dubspq12k.png
Czyli to jest po prostu usg ale bardziej szczegolowe?

Napisane na LG-K520 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Weraphotoo pewnie płacisz tyle,bo masz usg +test pappa. Ja za samo usg(u lekarza,który ma certyfikat fmf)płaciłam 250zł,a pappy już nie robiłam. Osobiście polecam zrobić to usg :)
 
reklama
Do góry