reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

W końcu nadrobiłam jakies 20,stron
Gratuluję wizyt i życzę wytrwałości i odwagi oczekujacym
Ja dzisiaj byłam na konsultacjach w szpitalu prawie 4 godz wywiad srodowiskowy 5,min z dr prowadzącym który był w ciężkim szoku że jestem na Clexane i że oni w Irlandii tego nie popierają i ponad godzina czekania na pobranie krwi nast konsultacje 04.01
A w piatek prenatalne stresik maly jest ale myślę pozytywnie
f2w3rjjg7mhqu6cw.png
 
reklama
Mam nową mysl- a co będzie jak będzie za wcześnie i ciąża okaże się młodsza i będę musiała czekać jeszcze ?
Niby od 11 tyg ale wiadomo...
Wymyślam ;) ?

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Śliczne te Wasze zwierzaki ❤ ja też mam swoją ukochaną psią córeczke :D Moja to już staruszka,bo ma 12lat :)
Heh apropo zwierząt,moja koleżanka ostatnio pytała co zrobie z psem jak sie dziecko urodzi :o nienawidze jak ktoś o coś takiego pyta..potem sie śmiała,że ją prawie wzrokiem zabiłam :D
 
Dziewczyny,czy wy tez tak jak ja macie taka chcicę ..na colę...wczorajsze popoludnie prawie dwa litry wciągnelam.
.masakra.wiem ze nie powinnam bo to kofeina ale to bylo silniejsze.nie robie tego na codzien...

uwo9dqk323h73wzt.png
 
PolusiowA ja mam ochote na cole i tigera prawie codziennie. ;) Coli od czasu do czasu się napije jak akurat jest- ale to rzadko,bo mój narzeczony też nie pije
 
reklama
Zaraz Was nadrobie dziewczynki Ale na gorąco dam znać że wszystko okej , dzidziol starszy o tydzień więc tak jak było co wizytę. No i chłopak na 100 % !!!! Jestem mega zaskoczona bo mam córkę i byłam pewna że będzie druga laska. Zdjęcia nie mam bo nie chciał się ładnie ułożyć Ale wielkoludek już jak nie wiem :))

Dobra czytam Was :)

 
Do góry