reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Arya ! Ale fajnie ze czujesz juz bobasa !


Poczułam, o regularnych ruchach nie można jeszcze mówić, ale cudowne uczucie [emoji173]️ dla mnie jedyny pozytyw ciąży ;)


74703e3ksg0ul1uj.png
 
reklama
Ja na dużo rzeczy nie mam już ochoty. Ale jak nic nie zjem przez dwie trzy godziny to mnie ssie jak nie wiem co. Mięso jem tak sobie. Ale sałatki surówki mogę tonami

f2w3rjjgfd8znk4b.png
 
Ja też nie jem mięsa albo rzadko jak mnie najdzie. Ale z pol roku przed ciaza jakos odrzucilam mieso malo co go jadlam, głównie mlecznie i na słodko przez co już przed ciąża przytyłam 5 kg. Rybę zjem. Makarony też. Słodkiego za to mało. Zupy w każdej postaci jem i drugiego dania już nie ruszam. Więc zupy gotuje głównie pod siebie a drugie danie pod resztę rodziny. Dziś pomidorowa z własnego przecieru z lanymi kluskami mniam!

p19ucsqv6rf79f3c.png

Mniam :) taka z wlasnych pomidorkow najlepsza ! a mnie wlasnie zaczyna nachodzic na slodkie [emoji3]wczoraj pierwszy raz od chyba miesiaca mialam ochote na batonika :)

m3sx9jcg8o411yy9.png
 
Ja musze zjeść coś co 2godz. Bo inaczej niedobrze mi jest. A owoce na kilogramy jem. Arbuzy, jabłka pomaracze, mandarynki i do tego ogorki kwaszone i pomidory mniam.

Skad ja znam ta potrzebe jedzenia co w godziny... moj jadlospis;) pychota. wczoraj jadlam jogurt, zagryzalam mandarynka i ogorkiem kiszonym [emoji23]

m3sx9jcg8o411yy9.png
 
reklama
Do góry