reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Urodzimy male mandarynkowe dzieci [emoji39]

m3sx9jcg8o411yy9.png

Wyczytalam ze mandarynki maja duzo witaminy C,B6,kwasu foliowego,magnezu,potasu i sa dobre na zaparcia.Poza tym nie maja duzo kalorii tak wiec można jeść bez wyrzutów ;)
 
reklama
Ja jutro tez mam genetyczne. Tez 35 lat. I bardziej stresuje się tym, ze idę do innego lekarza i nie wiem czego się spodziewać. Przy swoim raczej tylko ekscytację odczuwam.


oar8pg4ngmro558y.png
 
Ja też przyłączam się do mandarynkowego apetytu[emoji57]
Ja odkad pisałam Wam o ruchach Dzidzi to miałam kilka dni ciszy... A tu wczoraj, gdy rozmawiałam z M przez skype to poczułam takie PUK[emoji5]
DZiewczyny ale sie nasprzatałam..nie mam siły po prostu... Umyje jeszcze naczynia i na dzis basta!

nzjdskjonw5i1pge.png


km5scwa1f5jn9xfj.png
 
Cieszę się z udanych wizyt :)
Natalia- eh niech te bakterie dadzą Ci już spokój, zdrówka kochana :*
Ja właśnie wróciłam od mamy i dostałam dwa pierwsze ubranka,co prawda w pierwszej wersji miały być dla kogo innego,ale swoje przeleżały i trafiły do mnie :)
 
Ja też już nie moge sie czekać! w moim brzuchu w ciągu ostatniego czasu działo się tak wiele dziwnych rzeczy[emoji14]że boję się, że przegapie :(
Nie przegapisz, nie przegapisz[emoji57]
Ojj...w moim brzuchu też sie dzieje duzo dziwnych rzeczy... Ale po takich mieszankach wybuchowych jakie sobie serwuje to nic dziwnego [emoji3]

nzjdskjonw5i1pge.png


km5scwa1f5jn9xfj.png
 
Tak wiem. Jednak i tak wolę kupić w sklepie niż bawić się z odsyłaniem. Ogólnie to nie jestem przekonana co do ubrań ciążowych- szczególnie do spodni. W pierwszej ciąży nie miałam. Z drugiej strony to w 6 miesiącu miałam taki brzuch jak teraz w 3.

f2w3skjoapwrgv7j.png
Ja właśnie też w 1 ciąży nie bawiłam się w spodnie ciążowe, ale jednak wtedy najwiekszy brzuszek miałam na lato i radziłam sobie lekkimi letnimi ciuchami. Teraz lato (na szczęście;)) minie mnie/nas szerokim łukiem, a jednak coś nosić trzeba :D

p19uyx8dakwwcbe2.png
 
Hej laski od rana bylam na badaniach i zakupach pozniej probowalam sie zdrzemnac Ale jak w koncu udalo mi sie zasnac to maly sie obudzil i chodze strasznie rozbita dzisiaj...
Rozmawialyscie o jedzeniu ja mam ochote na pieczywo najlepiej z ketchupem albo z wedlina... Stwierdzilam ze muszd jesc więcej warzyw i owocow to kupilam mandarynki grapefruita i pomidory :) trzymajcie kciuki zebyt to zjadla a nie wyrzucila [emoji14]
Gratuluje udanych wizyt i trzymam kciuki za nastepne :*
Jutro wizyta u dentystki... Dobrze ze w koncu znalazlam taka ktorej sie nie boje [emoji14]
Natalia trzymaj się tam w tym szpitalu... Czego sie nie robi dla dzieciaczkow...

oar8s65gmlqg37sx.png
 
reklama
Do góry